1292

De stier van Potter kopie met grote scheur in biedermeier zwarte lijst

Een -De stier van Potter kopie met grote scheur in biedermeier zwarte lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1419

W Bos?

Schilderij op doek -W Bos? - "picknicken in park"
€ 50,00 / € 75,00 -
336

Anne Sophie Gasteiger

Druk -Anne Sophie Gasteiger-; "Klaprozen" gesigneerd r.o., in lijst 40x50 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
405

modern schilderij achterop Baumgarten 1990

Een -modern schilderij achterop Baumgarten 1990 - doek 70x90 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
935

sepia tekening op papier "gokje"

Een -sepia tekening op papier "gokje" - gesign. Lemke en '77, ca 70x80 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1489

aquarel in passe partout en lijst

Tweemaal -aquarel in passe partout en lijst - Parijs pleintje en Holl. Stadsgezicht met bruggetje, beide onleesbaar gesigneerd
€ 40,00 / € 60,00 -
29

Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij - stilleven "bloemen in kunstige vaas" 20x30 cm gesign R.O.

€ 60,00 / € 100,00 -
134

woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik"

Een -woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik" - 23x34 cm 19e eeuw gesigneerd L.B.
€ 60,00 / € 100,00 -
135

woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk"

Een -woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk" - 19e eeuw Japan
€ 60,00 / € 100,00 -
136

A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen"

Een -A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen" - 40x60 cm gesign. R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
168

olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd

Een -olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd - "boerenwoning in waterrijk landschap"
€ 60,00 / € 100,00 -
200

kaart van de eilanden Noord Beveland wolphartsdy en Oost Beveland 1751/1760

De -kaart van de eilanden Noord Beveland wolphartsdy en Oost Beveland 1751/1760
€ 50,00 / € 75,00 -
218

Monique van Stokkum

Olieverf op doek; -Monique van Stokkum-; "Caribisch huisje met vrouwen" 80x80 cm gesign l.o. en 2005
€ 60,00 / € 100,00 -
263

J.H. Weissenbruch "waterlandschap"

Aquarel naar voorbeeld -J.H. Weissenbruch "waterlandschap" - 30x40 cm signatuur L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
324

"Gehucht in de winter"

W vd Weegen - "Gehucht in de winter" - ca 35x55 cm gesign L.O. in zwarte biedermeier lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
446

prent "gezicht op den Leidschendam" Coenraad Decker ca 1678

Een -prent "gezicht op den Leidschendam" Coenraad Decker ca 1678
€ 50,00 / € 75,00 -
505

Volser gesigneerd mixed media "figuren op straat"

Een -Volser gesigneerd mixed media "figuren op straat" - 21x31 cm in passe partout en lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
619

Leo Le Blanc (niet Terhell) "stadsgezicht met bruggetje"

Olieverf triplex -Leo Le Blanc (niet Terhell) "stadsgezicht met bruggetje" - ca 50x70 cm gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
1500

kip met kuikens en duiven, olieverf op doek

Een -kip met kuikens en duiven, olieverf op doek - gesign. R.O. 50x70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
510

olieverf "Venetiƫ" gesigneerd L Dries

Een -olieverf "Venetiƫ" gesigneerd L Dries - R.O. 40x50 cm in lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
836

Amsterdamse slijtersvergunning in lijst uit 1908 met legeszegel fl. 1

Een -Amsterdamse slijtersvergunning in lijst uit 1908 met legeszegel fl. 1 - + 1947 en 1948 achterop
€ 20,00 / € 30,00 -
837

olieverfschilderij 'interieur met Chinese lampjes " onbekende schilder

Een -olieverfschilderij 'interieur met Chinese lampjes " onbekende schilder - 50x60 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
858

olieverf op paneel gesign R.O. "huis aan het water"

Een -olieverf op paneel gesign R.O. "huis aan het water" - in vergulde lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
150

J. Cop; olieverf op schilderskarton

Een -J. Cop; olieverf op schilderskarton - 18x25 cm gesign. L.O. "koeien onder knotwilgen"

€ 40,00 / € 60,00 -
936

verf op papier "bloemschikken" H.C. gesign. Onduidelijk

Een -verf op papier "bloemschikken" H.C. gesign. Onduidelijk - ca 50x70 cm
€ 20,00 / € 30,00 -