1508

Engelse jachtprenten in een lijst

Vier -Engelse jachtprenten in een lijst - ca 20x100 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
406

Kuyperkaarten in lijst

Drie -Kuyperkaarten in lijst - Heerde no. 1 en 2 + gemeente Wijhe
€ 30,00 / € 45,00 -
775

P Cox pastel "Hatertse vennen"

Een -P Cox pastel "Hatertse vennen" - 45x65 cm gesign L.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
1294

KJ Hunt? L.O. gesigneerd "afgemeerd"

Een -KJ Hunt? L.O. gesigneerd "afgemeerd" - 38x31 cm triplex olieverf
€ 30,00 / € 45,00 -
1505

meer dan 100 jr. oude merklap

Een -meer dan 100 jr. oude merklap
€ 30,00 / € 45,00 -
173

Noorthey aan de achterzijde, P.J. Lutgers, steendruk

Twee stuks -Noorthey aan de achterzijde, P.J. Lutgers, steendruk
€ 40,00 / € 60,00 -
228

Paul Vroom litho 15/200 "blue bird"

Een -Paul Vroom litho 15/200 "blue bird" - 50x70 cm gesign met potlood
€ 50,00 / € 75,00 -
590

18e eeuwse gravure in mahonie lijst

Anatomie -18e eeuwse gravure in mahonie lijst - (tanden en schedel) 40x60 cm zonder lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
688

olieverf op doek signatuur R.O.

Een -olieverf op doek signatuur R.O. - 40x60 cm "riviertje in Hollands landschap"
€ 15,00 / € 25,00 -
910

kleurenlitho 11/40 gesigneerd R.O> onduidelijk

Een -kleurenlitho 11/40 gesigneerd R.O> onduidelijk - in passe partout en lijst 40x70 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
56

ets; Bas van den Poll "the human figure"

Een -ets; Bas van den Poll "the human figure" - 57x99 cm uit 1983 no 8 uit 100, div schade, conditie matig, zonder lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland
€ 50,00 / € 75,00 -
160

Burgsluys, 't slot Krayenstyn en de heerlykheid van Burgt, oude gravure

Een -Burgsluys, 't slot Krayenstyn en de heerlykheid van Burgt, oude gravure
€ 50,00 / € 75,00 -
171

Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw

Een -Gezicht op het Slot en de stadt Muyden, ets 17e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
172

gezicht van het huys Den Bosch, ets J. Besoet

Een -gezicht van het huys Den Bosch, ets J. Besoet - anno 1758
€ 50,00 / € 75,00 -

nieuwe kaart van het eiland Tholen 1753

De -nieuwe kaart van het eiland Tholen 1753 - WT Hattinga
€ 50,00 / € 75,00 -
208

Rademaker etsjes Leytsendam + kleurprent Mileling "Leydschendam"

Twee -Rademaker etsjes Leytsendam + kleurprent Mileling "Leydschendam"
€ 25,00 / € 40,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
413

olieverfpaneel "eenden "initialen onbekend

Een -olieverfpaneel "eenden "initialen onbekend - toegevoegd klein 19e eeuws perforatie kunstwerkje in lijst gesign en 1844
€ 30,00 / € 45,00 -
507

riviergezicht met roeiboten en stad op de achtergrond

Een -riviergezicht met roeiboten en stad op de achtergrond - schilderij 30x140 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
549

gesign onleesbaar "oude dame met breiwerk"

Olieverfschilderij doek -gesign onleesbaar "oude dame met breiwerk" - 28x32 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
938

ets "gezicht op Nijmegen"

Een -ets "gezicht op Nijmegen" - 30x40 cm gesigneerd R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
1215

opticaprent

Een -opticaprent - ca 42x63 cm in kleur "allerheerlijkst gezicht van de stadt Amsterdam in haar geheele"
€ 40,00 / € 60,00 -
1227

De Wild Holl "groepje berken op de heide"

Olieverfpaneeltje 24x18 cm -De Wild Holl "groepje berken op de heide"
€ 40,00 / € 60,00 -
1238

Chrome litho

Achtmaal -Chrome litho
€ 40,00 / € 60,00 -