443

P.J. Lutgers "huis ter noot"

Een -P.J. Lutgers "huis ter noot"
€ 30,00 / € 45,00 -
466

Roger van Belleghem casino kursaal Oostende

De -Roger van Belleghem casino kursaal Oostende - zeldzame map t.g.v. tentoonstelling 1992
€ 25,00 / € 40,00 -
531

krijttekening Michel Tolin

Een -krijttekening Michel Tolin - gesign R.O. "winteravond"
€ 30,00 / € 45,00 -
589

signatuur onleesbaar "riviergezicht"

Schildering op papier - signatuur onleesbaar "riviergezicht" - 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
671

litho Han de Munther

Rubenshuis I -litho Han de Munther - 28x38 cm no 13/70 gesign R.O. + Rudenhuis 2, litho
€ 30,00 / € 45,00 -
785

Karson "stilleven bloemen"

Doek -Karson "stilleven bloemen" - schilderij in pastel tinten olieverf gesign R.O. 120x150 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
806

2 litho's in lijst

Nenny Homan -2 litho's in lijst - landschap" en "koetshuis Lichtenbeek" gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
860

"fluitiste" gemengde techniek

Rosina Wachtmeister -"fluitiste" gemengde techniek - 55x90 cm gesign in de plaat R.O.
€ 25,00 / € 40,00 -
939

gesign L.O. olieverf doek "berglandschap"

De Boer -gesign L.O. olieverf doek "berglandschap" - 23x41 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1039

div etsje, schildering, aquarel en prentje in lijstjes

Vier -div etsje, schildering, aquarel en prentje in lijstjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1092

Chin. Tekening van een vogeltje gesign

Een -Chin. Tekening van een vogeltje gesign - + ets Mechelen + prent Buitenhof
€ 20,00 / € 30,00 -
1318

guteyed salmonfly visvlieg uit ca 1900

Een -guteyed salmonfly visvlieg uit ca 1900
€ 15,00 / € 25,00 -
206

Cor vd Veer "droogbloemen op bladmuziek"

Olieverf op doek -Cor vd Veer "droogbloemen op bladmuziek" - 50x70 cm
€ 20,00 / € 35,00 -
311

potloodtekening Gerard Bal "scheepjes op het water"

Een -potloodtekening Gerard Bal "scheepjes op het water" - 20x30 cm gesigneerd R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
430

abstracte schildering op doek

Een -abstracte schildering op doek - onbekende schilder
€ 20,00 / € 30,00 -
776

aquarel "paardrijders in Oosterbeek"

Een -aquarel "paardrijders in Oosterbeek" - Ton Alberts ca 35x45 cm gesign Verso
€ 20,00 / € 30,00 -
1401

portret ve dame met gouden brilletje

Een -portret ve dame met gouden brilletje - ovaal 60x50 cm in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1507

olieverf op doek stilleven "vruchten"

Een -olieverf op doek stilleven "vruchten" - 40x50 cm geen signatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
125

ets; "het kasteel van Breda in 1950 door soldaten in een turfschip verborgen veroverd"

Een -ets; "het kasteel van Breda in 1950 door soldaten in een turfschip verborgen veroverd" - ingekleurd, 1 luyken in vernit et fecit, 26x33 cm ca
€ 30,00 / € 45,00 -
386

Ronald Lindgren "berg met 3 torens op voorgrond"

Aquarel -Ronald Lindgren "berg met 3 torens op voorgrond" - 16x23 cm aan de drau, villach Karinthië
€ 25,00 / € 40,00 -
553

3D voorstelling Anton Pieck

Een -3D voorstelling Anton Pieck
€ 10,00 / € 15,00 -
835

H. Bertten Brugge; houtskooltekening

Een -H. Bertten Brugge; houtskooltekening - 40x60 cm in lijst + druk Jan Toorop + druk "stadsgezicht"
€ 15,00 / € 25,00 -
840

Jaques Jutte Rott. 1930 werk op papier

Een -Jaques (Jacob) Jutte Rott. 1930 werk op papier - mixt media portret gesign. 50x60 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
896

Du Jardin

Aquarel in lijst gesign - Du Jardin - "prediker" gesign r.o. 25x25 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1402

olieverf op doek "Crépuscule"

Een -olieverf op doek "Crépuscule" - 90x120 gesigneerd R.O. en achterop
€ 30,00 / € 45,00 -