414

aquarelletjes "kerk a/h water" en "landvilla's a/h water"

Twee -aquarelletjes "kerk a/h water" en "landvilla's a/h water" - ca 12x20 cm onleesbare signatuur
€ 15,00 / € 25,00 -
415

ets Jan Strube "Begijnenhof Breda"

Een -ets Jan Strube "Begijnenhof Breda" - + 2 etsjes "Loon op zand" G op den Kamp
€ 20,00 / € 30,00 -
442

prent "het dorp Leidschendam en 't dorp Wilsveen

Een -prent "het dorp Leidschendam en 't dorp Wilsveen
€ 20,00 / € 30,00 -
444

P.W.M. Trap naar J.J. Bos "Leidschendam"

Een -P.W.M. Trap naar J.J. Bos "Leidschendam"
€ 20,00 / € 30,00 -
656

aquarel "sneeuwlandschap met vee"

Een -aquarel "sneeuwlandschap met vee" - EM Handley gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
698

serie genummerde prenten met certificaat juristen uit 1988

Een -serie genummerde prenten met certificaat juristen uit 1988 - int. Standaard boek in originele map
€ 20,00 / € 30,00 -
778

ets W.M. 1980 "mand met peren"

Een -ets W.M. 1980 "mand met peren" - 25x35 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
786

"serre"

Schilderij olieverf op doek 80x80 cm -"serre" - sign R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
933

St Barbara en St Catharina 18e eeuwse etsjes in lijstjes

Twee -St Barbara en St Catharina 18e eeuwse etsjes in lijstjes
€ 15,00 / € 25,00 -
1119

schildering op doek "stadsgezicht"

Een -schildering op doek "stadsgezicht" - 50x60cm Wibonsalt gesigneerd R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
1248

"stadspoort"

€ 20,00 / € 30,00 -
1290

FW Hartsuijker; aquarel "boerenwoning rietgedekt"

Een -FW Hartsuijker; aquarel "boerenwoning rietgedekt" - 15x23 cm gesign
€ 20,00 / € 30,00 -
1295

19e eeuws handwerk in lijst

Een -19e eeuws handwerk in lijst - 45x45 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1501

bootje op het droge, olieverf op doek

Een -bootje op het droge, olieverf op doek - + boerderijinterieur, olieverf op doek
€ 20,00 / € 30,00 -
332

M. Mouly druk op board

Een -M. Mouly druk op board - + olieverf dressoirstuk "bloemen" in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
686

aquarel in lijst gesign. Len '92

Een -aquarel in lijst gesign. Len '92 - afm. 70x90 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
779

houtskooltekening en een aquarel

Een -houtskooltekening en een aquarel - signatuur onduidelijk
€ 15,00 / € 25,00 -
1151

klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.

JP Ludo -klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.
€ 15,00 / € 25,00 -
1503

ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar

Een -ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar
€ 15,00 / € 25,00 -
18

ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"

Een -ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"
€ 30,00 / € 45,00 -
126

opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft"

Een -opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft" - ingekleurd, 31x42 cm in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
155

prent in lijst D.E.L.F. heraldieke

Een -prent in lijst D.E.L.F. heraldieke
€ 30,00 / € 45,00 -
309

Hans Maltha aquarellen in lijst

Drie -Hans Maltha aquarellen in lijst - 2x duinen en huis aan het water
€ 40,00 / € 60,00 -
310

4 stadsgezichten Gouda in lijst "Gouda"

Druk -4 stadsgezichten Gouda in lijst "Gouda"
€ 40,00 / € 60,00 -
441

Moermond en Windenburg, prent

Een -Moermond en Windenburg, prent
€ 30,00 / € 45,00 -