1508

Engelse jachtprenten in een lijst

Vier -Engelse jachtprenten in een lijst - ca 20x100 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1507

olieverf op doek stilleven "vruchten"

Een -olieverf op doek stilleven "vruchten" - 40x50 cm geen signatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
1505

meer dan 100 jr. oude merklap

Een -meer dan 100 jr. oude merklap
€ 30,00 / € 45,00 -
1503

ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar

Een -ets; "stadsgezicht" signatuur onleesbaar
€ 15,00 / € 25,00 -
1501

bootje op het droge, olieverf op doek

Een -bootje op het droge, olieverf op doek - + boerderijinterieur, olieverf op doek
€ 20,00 / € 30,00 -
1500

kip met kuikens en duiven, olieverf op doek

Een -kip met kuikens en duiven, olieverf op doek - gesign. R.O. 50x70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1499

stilleven met fruit en kan met koperen deksel

Een -stilleven met fruit en kan met koperen deksel - 60x90 cm gesign. J. Bouwes, olieverf op doek 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1490

Fred Brouwer; board olieverf "bloemen in kristallen vaas"

Een -Fred Brouwer; board olieverf "bloemen in kristallen vaas" - 30x40 cm gesign. R.O.
€ 130,00 / € 250,00 -
1489

aquarel in passe partout en lijst

Tweemaal -aquarel in passe partout en lijst - Parijs pleintje en Holl. Stadsgezicht met bruggetje, beide onleesbaar gesigneerd
€ 40,00 / € 60,00 -
1488

Fred Brouwer; olieverf op doek "stadsgezicht met kerktoren"

Een -Fred Brouwer; olieverf op doek "stadsgezicht met kerktoren" - 50x60 cm gesign.
€ 230,00 / € 350,00 -
1449

olieverfschilderij "huizen aan de gracht"

Een -olieverfschilderij "huizen aan de gracht" - 50x60 cm gesign; grote + druk stadsgezicht met grachten
€ 20,00 / € 30,00 -
1419

W Bos?

Schilderij op doek -W Bos? - "picknicken in park"
€ 50,00 / € 75,00 -
1402

olieverf op doek "Crépuscule"

Een -olieverf op doek "Crépuscule" - 90x120 gesigneerd R.O. en achterop
€ 30,00 / € 45,00 -
1401

portret ve dame met gouden brilletje

Een -portret ve dame met gouden brilletje - ovaal 60x50 cm in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1318

guteyed salmonfly visvlieg uit ca 1900

Een -guteyed salmonfly visvlieg uit ca 1900
€ 15,00 / € 25,00 -
1295

19e eeuws handwerk in lijst

Een -19e eeuws handwerk in lijst - 45x45 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1294

KJ Hunt? L.O. gesigneerd "afgemeerd"

Een -KJ Hunt? L.O. gesigneerd "afgemeerd" - 38x31 cm triplex olieverf
€ 30,00 / € 45,00 -
1292

De stier van Potter kopie met grote scheur in biedermeier zwarte lijst

Een -De stier van Potter kopie met grote scheur in biedermeier zwarte lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1290

FW Hartsuijker; aquarel "boerenwoning rietgedekt"

Een -FW Hartsuijker; aquarel "boerenwoning rietgedekt" - 15x23 cm gesign
€ 20,00 / € 30,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
1248

"stadspoort"

€ 20,00 / € 30,00 -
1238

Chrome litho

Achtmaal -Chrome litho
€ 40,00 / € 60,00 -
1233

3x Joan van Steijn

Aquarel -3x Joan van Steijn - allen 20e eeuw Hollandse waterlandschappen, 30x35 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
1227

De Wild Holl "groepje berken op de heide"

Olieverfpaneeltje 24x18 cm -De Wild Holl "groepje berken op de heide"
€ 40,00 / € 60,00 -
1219

prent "Le declin du jour", prent Willen I standbeeld Den Haag, beiden in lijst

Een -prent "Le declin du jour", prent Willen I standbeeld Den Haag, beiden in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -