361

2 foto's

Twee -foto's "Japan" in lijst - (lichtschade)

€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
356

afbeeldingen in lijst

Twee -afbeeldingen in lijst - voorstellende , het Chinese plattelandsleven
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
332

Luciene Frits Ohl

Olieverf op board -Luciene Frits Ohl - "Indonesische vrouw met goden portret" gesign R.O., 70x90 cm

€ 3.000,00 / € 4.500,00 € 0,00
331

olieverf op doek 55x75 cm ; Karianto

Een -olieverf op doek 55x75 cm ; Karianto - marktscene, gesigneerd R.O.
€ 275,00 / € 350,00 € 0,00
333

schilderij op ongespannen doek Ramayana episodes

Een -schilderij op ongespannen doek Ramayana episodes - ca 1950 "Kamasandorp"
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
360

schoolplaat

Een -schoolplaat "rijstbouw Java" - (beduimeld)

€ 5,00 / € 10,00 € 0,00