159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland AS
€ 30,00 / € 60,00 -
1248

"stadspoort"

€ 20,00 / € 30,00 -
1003

drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat

Tweemaal - drie ingelijste oude prenten, briefkaart formaat
€ 20,00 / € 30,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 120,00 / € 200,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
€ 10,00 / € 15,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst (glas kapot)
€ 60,00 / € 100,00 -
860

"fluitiste" gemengde techniek

Rosina Wachtmeister -"fluitiste" gemengde techniek - 55x90 cm gesign in de plaat R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

€ 60,00 / € 100,00 -
1148

"het gezigt op het huis van Zeyst" opticaprent

Een -"het gezigt op het huis van Zeyst" opticaprent - + olieverfschilderij "polderland"
€ 30,00 / € 45,00 -
407

't huis de Gelder, Reinier Vinkelers

Prent -'t huis de Gelder, Reinier Vinkelers

€ 10,00 / € 20,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
€ 40,00 / € 80,00 -
590

18e eeuwse gravure in mahonie lijst

Anatomie -18e eeuwse gravure in mahonie lijst - (tanden en schedel) 40x60 cm zonder lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
830

18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden

Twee -18e eeuwse portretten van vermoedelijk Roermondse gemeenteraadsleden - 70x90 cm niet gesigneerd
€ 300,00 / € 600,00 -
310

4 stadsgezichten Gouda in lijst "Gouda"

Druk -4 stadsgezichten Gouda in lijst "Gouda"
€ 20,00 / € 30,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O
€ 30,00 / € 45,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
2078

allegorische voorstelling in lijst

Een -allegorische voorstelling in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
102

Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg"

Een -Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg" - 33x50 cm gesigneerd A.J. Pelsma
€ 200,00 / € 300,00 -
1149

antiek gravures in lijstjes

Vijf -antiek gravures in lijstjes
€ 25,00 / € 40,00 -
1336

antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst

Drie -antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
1315

antieke scheepsportretten in kleur en lijsten

Drie -antieke scheepsportretten in kleur en lijsten
€ 75,00 / € 125,00 -
183

Anton Heijboer; eigen druk kleurets gesign in de plaat en met potlood zonder titel

Een -Anton Heijboer; eigen druk kleurets gesign in de plaat en met potlood zonder titel - 18x230 cm in lijst
€ 200,00 / € 300,00 -
672

aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O.

Een -aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O. - 46x67 cm José PL
€ 20,00 / € 30,00 -
1332

aquarel "huisvlijt"

Een -aquarel "huisvlijt"
€ 5,00 / € 10,00 -
760

aquarel "landende vogel" verbleekt

Een -aquarel "landende vogel" verbleekt - + etsje vennetje a/d IJssel en de IJssel, toegevoegd etsje "Kampen"
€ 20,00 / € 30,00 -