"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 20,00 / € 30,00 -
324

"Gehucht in de winter"

W vd Weegen - "Gehucht in de winter" - ca 35x55 cm gesign L.O. in zwarte biedermeier lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
159

"Smalle gange 1696

Gravure - "Smalle gange 1696 - 608 Brouwershaven uit de Nieuwe cronyk van Zeeland
€ 50,00 / € 75,00 -
1248

"stadspoort"

€ 20,00 / € 30,00 -
896

Du Jardin

Aquarel in lijst gesign - Du Jardin - "prediker" gesign r.o. 25x25 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 180,00 / € 300,00 -
65

JB Tom

"veenlandschap" - JB Tom - aquarel op papier in lijst, 26x38 cm gesign R.O.
€ 120,00 / € 200,00 -
589

signatuur onleesbaar "riviergezicht"

Schildering op papier - signatuur onleesbaar "riviergezicht" - 40x60 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
518

"dame in stoel met in haar hand een reukflesje"

Pastel -"dame in stoel met in haar hand een reukflesje" - in nog origineel mahonie lijst begin 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
€ 10,00 / € 15,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
860

"fluitiste" gemengde techniek

Rosina Wachtmeister -"fluitiste" gemengde techniek - 55x90 cm gesign in de plaat R.O.
€ 25,00 / € 40,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

€ 120,00 / € 200,00 -
937

"interieur met lezende man" aquarel opgehoogd met wit

Een -"interieur met lezende man" aquarel opgehoogd met wit - 30x40 cm signatuur L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
786

"serre"

Schilderij olieverf op doek 80x80 cm -"serre" - sign R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
562

"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso

Een -"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso - 90x110 cm origineel in 1964, wol

€ 30,00 / € 45,00 -
407

't huis de Gelder, Reinier Vinkelers

Prent -'t huis de Gelder, Reinier Vinkelers
€ 20,00 / € 30,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
590

18e eeuwse gravure in mahonie lijst

Anatomie -18e eeuwse gravure in mahonie lijst - (tanden en schedel) 40x60 cm zonder lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
1295

19e eeuws handwerk in lijst

Een -19e eeuws handwerk in lijst - 45x45 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
763

19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur"

Een -19e eeuws olieverfschilderij op paneel "2 wijsgeren in interieur" - ca 35x45 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
806

2 litho's in lijst

Nenny Homan -2 litho's in lijst - landschap" en "koetshuis Lichtenbeek" gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
553

3D voorstelling Anton Pieck

Een -3D voorstelling Anton Pieck
€ 10,00 / € 15,00 -
1233

3x Joan van Steijn

Aquarel -3x Joan van Steijn - allen 20e eeuw Hollandse waterlandschappen, 30x35 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
310

4 stadsgezichten Gouda in lijst "Gouda"

Druk -4 stadsgezichten Gouda in lijst "Gouda"
€ 40,00 / € 60,00 -