448

"Begijnenhof Brugge" uit 1927

TGM van Hettinga Tromp - "Begijnenhof Brugge" uit 1927 - in lijst 26x29 cm gesigneerd met potlood R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
1163

"figuren met ruiter in het park"

Olieverf op paneel - "figuren met ruiter in het park" - 25x30 cm sign onduidelijk
€ 30,00 / € 45,00 -
542

"huis aan het water"

Dressoirstuk - "huis aan het water" - 40x60 cm doek
€ 10,00 / € 15,00 -
520

"Katwijk" aquarel gesign lo

M de jongere (MJ Drullman) - "Katwijk" aquarel gesign lo - 33x49 cm
€ 40,00 / € 80,00 -

"koeien aan het water"

Olieverf op doek - "koeien aan het water" - ca 50x60 cm gesign l.o.
€ 60,00 / € 100,00 -
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 -
781

"stadsgezicht" gesign Denis

Olieverf op doek - "stadsgezicht" gesign Denis - 40x50 cm
€ 35,00 / € 50,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
749

"wintergezicht"

Schilderij olieverf - "wintergezicht" - 23x25 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
1185

15/99 gesign onduidelijk r.o.

Kleuretsje in lijst - 15/99 gesign onduidelijk r.o.
€ 10,00 / € 15,00 -
813

18e eeuwse prent

Voor de levendighe, op een vallende bijl - 18e eeuwse prent
€ 10,00 / € 15,00 -
819

2 antieke prenten in passe partout

Rasp ofte tuchthuis en jail governors house - 2 antieke prenten in passe partout
€ 15,00 / € 25,00 -
460

A Gregoire

Olieverf op doek - A Gregoire - gesign r.o. 80x100 cm ca
€ 40,00 / € 60,00 -
596

antieke prenten

Kerk St Maria + St Jan en hoofdwagt + kerk St Pieter te Utrecht + aangezicht Utrecht - antieke prenten (4x)
€ 40,00 / € 60,00 -
432

aqua opgehoogd met wit 55x58 cm

Roger Pfund - aqua opgehoogd met wit 55x58 cm
€ 60,00 / € 120,00 -
1298

Boudoin

Indon schilderij gesign - Boudoin - r.o. 30x40 cm "ossenkar"
€ 20,00 / € 30,00 -
738

BR ARN

Houtsnede - BR ARN - 53x24 cm "herders in aanbidding"
€ 20,00 / € 30,00 -
896

Du Jardin

Aquarel in lijst gesign - Du Jardin - "prediker" gesign r.o. 25x25 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
809

ets "boekenstalletjes t.o. Notre Dame aan de Seine"

W.A. Grondhout 1878/1910 - ets "boekenstalletjes t.o. Notre Dame aan de Seine"- 23x34 cm gesign potlood r.o.
€ 100,00 / € 150,00 -
636

ets "Brugge"

Gekleurde - ets "Brugge"
€ 15,00 / € 25,00 -
966

Fon Klement

Litho - Fon Klement - in kleur 37x50 cm gesign r.o. "elevation" 5/24
€ 200,00 / € 300,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 250,00 / € 400,00 -
1645

G dellen?"

Tekening "portret van een vrouw met hoofddoek" gesign - G dellen?" - 19x22,5 cm
€ 60,00 / € 90,00 -
759

gesign onduidelijk "haven bij avond"

Olieverf op doek - gesign onduidelijk "haven bij avond"- 40x50 cm
€ 40,00 / € 60,00 -