2083

grote afbeelding in lijst

Een -grote afbeelding in lijst
€ 4,00 / € 6,00 -
577

gestoken lijsten

Twee -gestoken lijsten - model rond en kapel
€ 5,00 / € 10,00 -
1180

aquarel in lijst; Emille van Stokkum groep glazen karaffen

Een -aquarel in lijst; Emille van Stokkum groep glazen karaffen - (LICHTSCHADE)
€ 5,00 / € 10,00 -
1332

aquarel "huisvlijt"

Een -aquarel "huisvlijt"
€ 5,00 / € 10,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 10,00 / € 15,00 -
213

aquarel "rietgedekte boerenwoning"

Een -aquarel "rietgedekte boerenwoning" - + Huisman; plaat in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
214

dozen vol lijsten

Twee -dozen vol lijsten
€ 10,00 / € 15,00 -
275

kerkinterieur ets sign. Onduidelijk

Een -kerkinterieur ets sign. Onduidelijk - + tekening in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
407

't huis de Gelder, Reinier Vinkelers

Prent -'t huis de Gelder, Reinier Vinkelers

€ 10,00 / € 20,00 -
410

P.J. Lutgers "Zuiderburg"

Een -P.J. Lutgers "Zuiderburg" - oude prent in lijst

€ 10,00 / € 20,00 -
420

kaart Nijmegen

Een -kaart Nijmegen - + foto Monnikendam in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
442

prent "het dorp Leidschendam en 't dorp Wilsveen

Een -prent "het dorp Leidschendam en 't dorp Wilsveen
€ 10,00 / € 20,00 -
444

P.W.M. Trap naar J.J. Bos "Leidschendam"

Een -P.W.M. Trap naar J.J. Bos "Leidschendam"
€ 10,00 / € 15,00 -
445

Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent

Een -Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent
€ 10,00 / € 15,00 -
478

plattegrond tekening van de kerk op het rode plein in Moskou

Een -plattegrond tekening van de kerk op het rode plein in Moskou - 95x95 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
499

Goldener Abendfrieden, afbeelding in kleur

Een -Goldener Abendfrieden, afbeelding in kleur - 60x80 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
€ 10,00 / € 15,00 -
566

gekleurde opticaprent in mahonie lijst

Een -gekleurde opticaprent in mahonie lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
666

Jean Niens, zwarte inkt op papier "2 paarden"

Een -Jean Niens, zwarte inkt op papier "2 paarden" -init J.N. en '55 R.O. 23x33 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
685

H Schallenberg; olieverf gesign R.O. "herfstbos met beekje"

Een -H Schallenberg; olieverf gesign R.O. "herfstbos met beekje" - 22x17 cm

€ 10,00 / € 15,00 -
688

olieverf op doek signatuur R.O.

Een -olieverf op doek signatuur R.O. - 40x60 cm "riviertje in Hollands landschap"
€ 10,00 / € 15,00 -
751

Drie afbeeldingen in lijst

Drie afbeeldingen in lijst (3x)

€ 10,00 / € 15,00 -
860

"fluitiste" gemengde techniek

Rosina Wachtmeister -"fluitiste" gemengde techniek - 55x90 cm gesign in de plaat R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
910

doos div. in lijst + lege lijsten

Tweemaal -doos div. in lijst + lege lijsten
€ 10,00 / € 15,00 -
955

foto van een onbekende fotograaf

Een -foto van een onbekende fotograaf
€ 10,00 / € 15,00 -