932

olieverf op karton, dressoirstuk

Een -olieverf op karton, dressoirstuk - 30x40 cm ges. Bos
€ 5,00 / € 10,00 -
1068

aquarel "bloemen"

Een -aquarel "bloemen" - gesign R.O. 45x50 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
1218

etsje "Clingendael" Ronny Meerts 2/10

Een -etsje "Clingendael" Ronny Meerts 2/10 - gesigneerd met potlood
€ 5,00 / € 10,00 -
244

olieverf "boerenwoning met figuren en kippen"

Een-olieverf "boerenwoning met figuren en kippen" - 25x30 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
445

Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent

Een -Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent
€ 10,00 / € 15,00 -
511

Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp"

Litho -Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp" - gesign en ingelijst
€ 10,00 / € 15,00 -
540

keurrijk dik geweven kleed met landschap decor

Een -keurrijk dik geweven kleed met landschap decor
€ 10,00 / € 15,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
€ 10,00 / € 15,00 -
553

3D voorstelling Anton Pieck

Een -3D voorstelling Anton Pieck
€ 10,00 / € 15,00 -
656

aquarel "sneeuwlandschap met vee"

Een -aquarel "sneeuwlandschap met vee" - EM Handley gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
705

Joan van Steijn

Aquarel -Joan van Steijn - + vrouwelijk naakt aquarel gesign Spinker
€ 10,00 / € 15,00 -
735

Afbeelding in lijst

Een -Afbeelding in lijst- met reliƫf ca 15x20 cm kunsthars
€ 10,00 / € 15,00 -
806

2 litho's in lijst

Nenny Homan -2 litho's in lijst - landschap" en "koetshuis Lichtenbeek" gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
904

olieverfschilderij "vakwerkhuis"

Een -olieverfschilderij "vakwerkhuis" - 50x60 cm signatuur R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
912

BJ Buitenman en mej. Buitenman

Portretten met potlood van -BJ Buitenman en mej. Buitenman - gemaakt door H D Faber gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
938

ets "gezicht op Nijmegen"

Een -ets "gezicht op Nijmegen" - 30x40 cm gesigneerd R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
1039

div etsje, schildering, aquarel en prentje in lijstjes

Vier -div etsje, schildering, aquarel en prentje in lijstjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1233

3x Joan van Steijn

Aquarel -3x Joan van Steijn - allen 20e eeuw Hollandse waterlandschappen, 30x35 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
1292

De stier van Potter kopie met grote scheur in biedermeier zwarte lijst

Een -De stier van Potter kopie met grote scheur in biedermeier zwarte lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1508

Engelse jachtprenten in een lijst

Vier -Engelse jachtprenten in een lijst - ca 20x100 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
156

kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho

Het -kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho
€ 15,00 / € 25,00 -
332

M. Mouly druk op board

Een -M. Mouly druk op board - + olieverf dressoirstuk "bloemen" in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
414

aquarelletjes "kerk a/h water" en "landvilla's a/h water"

Twee -aquarelletjes "kerk a/h water" en "landvilla's a/h water" - ca 12x20 cm onleesbare signatuur
€ 15,00 / € 25,00 -
686

aquarel in lijst gesign. Len '92

Een -aquarel in lijst gesign. Len '92 - afm. 70x90 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
688

olieverf op doek signatuur R.O.

Een -olieverf op doek signatuur R.O. - 40x60 cm "riviertje in Hollands landschap"
€ 15,00 / € 25,00 -