89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

€ 500,00 / € 750,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

€ 300,00 / € 450,00 -

G.J. Roermeester 1844/1936 olieverf "winters landshap met bruggetje"

Doek -G.J. Roermeester 1844/1936 olieverf "winters landshap met bruggetje" - gesign in fraaie lijst
€ 120,00 / € 200,00 -
562

"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso

Een -"tete de homme" wandkleed gemaakt door "Desso" naar Picasso - 90x110 cm origineel in 1964, wol

€ 30,00 / € 45,00 -
182

olieverf op doek "heidelandschap" Johan Meijer 1885/1970

Een -olieverf op doek "heidelandschap" Johan Meijer 1885/1970 - ca 40x60 cm gesign. R.O.
€ 150,00 / € 250,00 -
195

H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"

Doek -H.C. van Mourik 1877/1944 Tiel, olieverf "phloxinia's"
€ 300,00 / € 450,00 -
608

€ 300,00 / € 450,00 -
207

olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel"

Een -olieverf op paneel; Derk van Dijken "stilleven met tuit en Brabantse koperen appelketel" - 26x30 cm gesign L.O. en 1994
€ 300,00 / € 450,00 -
839

Guillaume gesigneerd abstract schilderij

Een -Guillaume gesigneerd abstract schilderij - 50x60 cm gesigneerd en '63 R.O.
€ 20,00 / € 30,00 -
180

Marco Käller

Olieverf op doek; -Marco Käller- "Zeilboten onder donkere hemel" 70x90 cm gesign r.o.
€ 200,00 / € 300,00 -
82

Willem Noordijk; olieverf "waterlelies"

Een -Willem Noordijk; olieverf "waterlelies" - 30x40 cm gesign. L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
154

antiek kaart van Zeeland door W Blaeu

Een -antiek kaart van Zeeland door W Blaeu - kopergravure gedrukt op papier 38x50 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
1488

Fred Brouwer; olieverf op doek "stadsgezicht met kerktoren"

Een -Fred Brouwer; olieverf op doek "stadsgezicht met kerktoren" - 50x60 cm gesign.
€ 230,00 / € 350,00 -
157

Walcheren Isaak Tirion 1753, kaart in kleur

Een -Walcheren Isaak Tirion 1753, kaart in kleur
€ 150,00 / € 250,00 -
467

olieverf op doek Roger van Belleghem

Een -olieverf op doek Roger van Belleghem - gesign R.O. 38x58 cm in witte lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 200,00 / € 300,00 -
69

Laurent Reypens, Westerlo 1954; olieverf op paneeltje

Een -Laurent Reypens, Westerlo 1954; olieverf op paneeltje - 14,5x15 cm "gerooide aardappels" gesign R.B. en 1976
€ 150,00 / € 250,00 -
152

Rhinolandiae Amstelandiae

Een -Rhinolandiae Amstelandiae - 45x55 cm Henrici Hondii; anno 1629
€ 150,00 / € 250,00 -
428

olieverf op doek 40x80 cm impressionistisch "waterlandschap met bootje en bebouwing"

Een -olieverf op doek 40x80 cm impressionistisch "waterlandschap met bootje en bebouwing" - gesigneerd Jan Veenstra R.O.
€ 150,00 / € 250,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 180,00 / € 300,00 -
1449

olieverfschilderij "huizen aan de gracht"

Een -olieverfschilderij "huizen aan de gracht" - 50x60 cm gesign; grote + druk stadsgezicht met grachten
€ 20,00 / € 30,00 -
1499

stilleven met fruit en kan met koperen deksel

Een -stilleven met fruit en kan met koperen deksel - 60x90 cm gesign. J. Bouwes, olieverf op doek 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1490

Fred Brouwer; board olieverf "bloemen in kristallen vaas"

Een -Fred Brouwer; board olieverf "bloemen in kristallen vaas" - 30x40 cm gesign. R.O.
€ 130,00 / € 250,00 -
153

kaart van het eiland Zuid Beveland

Een -kaart van het eiland Zuid Beveland - kopergravure W.T. Hattinga 1747 - 32,6x61,3 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
783

Johan Braakensiek 1858/1940 212 politieke spotprenten in passe partout

Lot -Johan Braakensiek 1858/1940 212 politieke spotprenten in passe partout
€ 60,00 / € 100,00 -