1068

aquarel "bloemen"

Een -aquarel "bloemen" - gesign R.O. 45x50 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
1218

etsje "Clingendael" Ronny Meerts 2/10

Een -etsje "Clingendael" Ronny Meerts 2/10 - gesigneerd met potlood
€ 5,00 / € 10,00 -
544

"Drie figuren onder bloesem"

Afbeelding -"Drie figuren onder bloesem"- 45x60 cm gesigneerd onder passe partout
€ 10,00 / € 15,00 -
735

Afbeelding in lijst

Een -Afbeelding in lijst- met reliƫf ca 15x20 cm kunsthars
€ 10,00 / € 15,00 -
312

div aquarellen zonder signatuur

Vier -div aquarellen zonder signatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
445

Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent

Een -Slot Moermond 1743 en Huis Windenburg 1743, prent
€ 10,00 / € 15,00 -
912

BJ Buitenman en mej. Buitenman

Portretten met potlood van -BJ Buitenman en mej. Buitenman - gemaakt door H D Faber gesign R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
1233

3x Joan van Steijn

Aquarel -3x Joan van Steijn - allen 20e eeuw Hollandse waterlandschappen, 30x35 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 20,00 / € 30,00 -
156

kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho

Het -kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho
€ 15,00 / € 25,00 -
499

Goldener Abendfrieden, afbeelding in kleur

Een -Goldener Abendfrieden, afbeelding in kleur - 60x80 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
511

Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp"

Litho -Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp" - gesign en ingelijst
€ 10,00 / € 15,00 -
540

keurrijk dik geweven kleed met landschap decor

Een -keurrijk dik geweven kleed met landschap decor
€ 10,00 / € 15,00 -
705

Joan van Steijn

Aquarel -Joan van Steijn - + vrouwelijk naakt aquarel gesign Spinker
€ 10,00 / € 15,00 -
813

afbeeldingen in kleur in rozen lijstjes

Twee -afbeeldingen in kleur in rozen lijstjes

€ 15,00 / € 25,00 -
904

olieverfschilderij "vakwerkhuis"

Een -olieverfschilderij "vakwerkhuis" - 50x60 cm signatuur R.O.
€ 10,00 / € 15,00 -
932

olieverf op karton, dressoirstuk

Een -olieverf op karton, dressoirstuk - 30x40 cm ges. Bos
€ 5,00 / € 10,00 -
1076

olieverf op paneel "man met pijp"

Een -olieverf op paneel "man met pijp" - onbek.
€ 15,00 / € 25,00 -
1077

etsje "Delft"

Een -etsje "Delft" -(bladzijde uit boek) in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
1219

prent "Le declin du jour", prent Willen I standbeeld Den Haag, beiden in lijst

Een -prent "Le declin du jour", prent Willen I standbeeld Den Haag, beiden in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 20,00 / € 30,00 -
174

Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696

Een -Haemsted Orliens, boven aan deze prent aan beide zijden een kleinere prent, zwart wit M. Smalle gange 1696 - de Baenderheerlijkheyt
€ 20,00 / € 30,00 -
244

olieverf "boerenwoning met figuren en kippen"

Een-olieverf "boerenwoning met figuren en kippen" - 25x30 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
407

't huis de Gelder, Reinier Vinkelers

Prent -'t huis de Gelder, Reinier Vinkelers
€ 20,00 / € 30,00 -
410

P.J. Lutgers "Zuiderburg"

Een -P.J. Lutgers "Zuiderburg" - oude prent in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -