18

ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"

Een -ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"
€ 30,00 / € 45,00 -
21

kleurenlitho "red throated pipit"

Een -kleurenlitho "red throated pipit" - samen met litho "vlinders"
€ 20,00 / € 30,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 140,00 / € 200,00 -
29

Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer Rott 1891/Den Haag 1965; olieverfschilderij - stilleven "bloemen in kunstige vaas" 20x30 cm gesign R.O.

€ 60,00 / € 100,00 -
30

Fred Brouwer; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer; olieverfschilderij - "bloemen in 50er jaren vaas" 25x35 cm gesign R.O.

€ 80,00 / € 120,00 -
56

ets; Bas van den Poll "the human figure"

Een -ets; Bas van den Poll "the human figure" - 57x99 cm uit 1983 no 8 uit 100, div schade, conditie matig, zonder lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
58

Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

€ 300,00 / € 450,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 200,00 / € 300,00 -
65

JB Tom

"veenlandschap" - JB Tom - aquarel op papier in lijst, 26x38 cm gesign R.O.
€ 120,00 / € 200,00 -
69

Laurent Reypens, Westerlo 1954; olieverf op paneeltje

Een -Laurent Reypens, Westerlo 1954; olieverf op paneeltje - 14,5x15 cm "gerooide aardappels" gesign R.B. en 1976
€ 150,00 / € 250,00 -
79

olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond"

Een -olieverf op doek TH v Wislen "erfje met kippen op de voorgrond" - 39x54 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
82

Willem Noordijk; olieverf "waterlelies"

Een -Willem Noordijk; olieverf "waterlelies" - 30x40 cm gesign. L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

€ 500,00 / € 750,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 20,00 / € 30,00 -
125

ets; "het kasteel van Breda in 1950 door soldaten in een turfschip verborgen veroverd"

Een -ets; "het kasteel van Breda in 1950 door soldaten in een turfschip verborgen veroverd" - ingekleurd, 1 luyken in vernit et fecit, 26x33 cm ca
€ 30,00 / € 45,00 -
126

opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft"

Een -opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft" - ingekleurd, 31x42 cm in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
127

Peres gesign. L.O. olieverf op paneel

Een -Peres gesign. L.O. olieverf op paneel - ca 20x30 cm "een flirt met de meester" in verguld lijstje, 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
134

woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik"

Een -woodblockprint; "Samoerai onder bloemenstruik" - 23x34 cm 19e eeuw gesigneerd L.B.
€ 60,00 / € 100,00 -
135

woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk"

Een -woodblockprint "Samoerai in waaiervormig perk" - 19e eeuw Japan
€ 60,00 / € 100,00 -
136

A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen"

Een -A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen" - 40x60 cm gesign. R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
145

olieverf op doek portret in religieuze voorstelling

Karel Wiggers -olieverf op doek portret in religieuze voorstelling - gesign R.O. en 1942, 60x70 cm (rest)
€ 100,00 / € 150,00 -
150

J. Cop; olieverf op schilderskarton

Een -J. Cop; olieverf op schilderskarton - 18x25 cm gesign. L.O. "koeien onder knotwilgen"

€ 40,00 / € 60,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
152

Rhinolandiae Amstelandiae

Een -Rhinolandiae Amstelandiae - 45x55 cm Henrici Hondii; anno 1629
€ 150,00 / € 250,00 -
153

kaart van het eiland Zuid Beveland

Een -kaart van het eiland Zuid Beveland - kopergravure W.T. Hattinga 1747 - 32,6x61,3 cm
€ 150,00 / € 250,00 -