14

olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen"

Een -olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen" - 43x22 cm "het witte muurtje" in lijst
€ 200,00 / € 300,00 -
19

olieverf op paneel "Mardi gras Paris"

Een -olieverf op paneel "Mardi gras Paris" - gesign onduidelijk witte Rathm, 30x38,5 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
21

olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm

Een -olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm - 50x70 cm gesign. R.O. (halfvasten in Parijs)

€ 800,00 / € 1.200,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 40,00 / € 60,00 -
45

Arie Boers aquarel "morgenlicht"

€ 40,00 / € 60,00 -

Arie Boers aquarel "waterlandschap"

Een -Arie Boers aquarel "waterlandschap" - 26x42 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
83

Jan van Delft; schilderij/doek 43x27 cm "geit in landschap met boerderijen"

Een -Jan van Delft; schilderij/doek 43x27 cm "geit in landschap met boerderijen"
€ 200,00 / € 300,00 -
85

schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm

Een -schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm - Frans Kops 'Hertogenbosch 1916
€ 100,00 / € 150,00 -
102

Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg"

Een -Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg" - 33x50 cm gesigneerd A.J. Pelsma
€ 20,00 / € 30,00 -
104

kleurets J Balthussen "schelpenvissers"

Een -kleurets J Balthussen "schelpenvissers" - ca 25x50 cm gesign. R.O. met potlood
€ 20,00 / € 30,00 -

Henk van Wessem; kleurenlitho 57x81 cm gesign. Met potlood R.O.

Een -Henk van Wessem; kleurenlitho 57x81 cm gesign. Met potlood R.O. - oplage 80/200
€ 120,00 / € 200,00 -
124

Ch. Franck 1758/1819; olieverf op doek "dreggen in hofvijver"

Een -Ch. Franck 1758/1819; olieverf op doek (verdoekt) "dreggen in hofvijver" - 18/19e eeuw 40x50 cm niet gesign.
€ 120,00 / € 200,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
155

prent in lijst D.E.L.F. heraldieke

Een -prent in lijst D.E.L.F. heraldieke
€ 20,00 / € 30,00 -
156

kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho

Het -kasteel van Harmstede, C Rochussen, litho
€ 15,00 / € 25,00 -
198

olieverf op doek 45x58 cm "de kipplukken" genrestuk

Een -olieverf op doek 45x58 cm "de kipplukken" genrestuk
€ 160,00 / € 300,00 -

olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek"

€ 160,00 / € 250,00 -
200

portret olieverf Indonesische school

Een -portret olieverf Indonesische school - onduidelijk gesigneerd 50x70 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
202

48x44 cm

Een oude kaart van Cicillia - 48x44 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
203

oude kaart van Afrika 1787

Een -oude kaart van Afrika 1787 - ca 49x45 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
204

oude kaart Oceanus Germanicus, Nederland en België

Een -oude kaart Oceanus Germanicus, Nederland en België - 47x40 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
205

Map of Kent 1789

Een -Map of Kent 1789 - ca 33x45,5 cm in mahonie lijst en passe partout
€ 50,00 / € 75,00 -
206

Aat Veldhoen; grafiek, hand gesigneerd "moeder met kind"

Een -Aat Veldhoen; grafiek, hand gesigneerd "moeder met kind"
€ 50,00 / € 75,00 -
210

olieverf op hout "koeien in het water"

Een -olieverf op hout "koeien in het water" - 25x25 cm onbekende schilder
€ 20,00 / € 30,00 -
211

naar Van Ostade antiek paneel, olieverf "boerengezelschap met violist in interieur"

Een -naar Van Ostade antiek paneel, olieverf "boerengezelschap met violist in interieur" - 37x29 cm
€ 40,00 / € 60,00 -