5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign R.O. in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
11

woodblockprint van een Indische danseres

Een -woodblockprint van een Indische danseres - 30x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
26

vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst

Twee -vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst - ca 30x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
46

etsen Amsterdam

Twee -etsen Amsterdam - 1x Rodenburg gesign met potlood
€ 20,00 / € 30,00 -
66

2 Japanse prentjes in lijstjes

Utagawa school 19e eeuw -2 Japanse prentjes in lijstjes
€ 40,00 / € 60,00 -
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
73

Doeleman "riviergezicht met molen op achtergrond"

Aquarel sign r.o. -Doeleman "riviergezicht met molen op achtergrond" - 31,5x47 cm
€ 250,00 / € 400,00 -
76

"notitie uit Bretagne"

Houtsnede -"notitie uit Bretagne" - 36x36 cm gesign L.O.
€ 140,00 / € 210,00 -
92

potloodtekening Josef Israëls

Een -potloodtekening (studie) Josef Israëls - met init l.o. en opdracht achterop, 17x27 cm
€ 250,00 / € 400,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 30,00 / € 60,00 -
101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 30,00 / € 60,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 80,00 / € 130,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca. 20x30 cm geen signatuur
€ 80,00 / € 130,00 -
116

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "zelfportret" 30x40 cm
€ 40,00 / € 80,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 30,00 / € 60,00 -
145

Jan van Groenestein

Olieverf op paneel -Jan van Groenestein - sign r.o. "gezicht op Amersfoort" 23x29 cm
€ 220,00 / € 350,00 -
147

Fon Klement A'dam 1930

Een -Fon Klement A'dam 1930 - "Iris" boardsnede 50x50 cm gesign R.O. 9/75
€ 80,00 / € 150,00 -
149

"winterlandschap met roeier en molen"

Paneel olieverf -"winterlandschap met roeier en molen" - J Boddeus gesign r.o., 25x35 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
150

Larense school "moeder met 2 kinderen"

Olieverf op doek -Larense school "moeder met 2 kinderen"- 40x60 cm 20e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
151

W Roelofs

Olieverf op paneel - W Roelofs - sign l.o. "boerderij in polderlandschap" 25x34,5 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
161

aquarel 19e eeuw

Een -aquarel 19e eeuw - "vechtende soldaten"
€ 120,00 / € 200,00 -
162

Eskimo kunst

Canadees -Eskimo kunst
€ 10,00 / € 15,00 -
163

"La marquise", deze tekening heeft als voorbeeld c.q. studie gediend

Alexander Hugo Bakker Korf -"La marquise", deze tekening heeft als voorbeeld c.q. studie gediend
€ 300,00 / € 450,00 -
164

litho 4/25 , een flora studie in rond passe partout venster

H Voskuil -litho 4/25 , een flora studie in rond passe partout venster - gesigneerd met potlood
€ 15,00 / € 25,00 -