5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign R.O. in lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
11

woodblockprint van een Indische danseres

Een -woodblockprint van een Indische danseres - 30x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
26

vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst

Twee -vogels en een bloesemtak, Chinese afb in lijst - ca 30x50 cm
€ 15,00 / € 25,00 -

Joh. Pieneman

Gouache - Joh. Pieneman - "kakatoe" 31x49 cm gesign r.o. in lijst
€ 350,00 / € 500,00 -
51

"meisje in venster"

Olieverf op (verdoekt) doek -"meisje in venster" - 60x70 cm N Henig
€ 60,00 / € 100,00 -

Anthal Peczely

Olieverf op doek -Anthal Peczely - "kerkgang" 50x70 cm gesign l.o. A Peczely
€ 400,00 / € 600,00 -
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
76

"notitie uit Bretagne"

Houtsnede -"notitie uit Bretagne" - 36x36 cm gesign L.O.
€ 140,00 / € 210,00 -

"koeien aan het water"

Olieverf op doek - "koeien aan het water" - ca 50x60 cm gesign l.o.
€ 60,00 / € 100,00 -
92

potloodtekening Josef Israëls

Een -potloodtekening (studie) Josef Israëls - met init l.o. en opdracht achterop, 17x27 cm
€ 250,00 / € 400,00 -
94

"portret van man met baard"

Olieverf op doek -"portret van man met baard" - 50x60 cm onbek mstr

€ 60,00 / € 100,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 30,00 / € 60,00 -
101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 30,00 / € 60,00 -
103

"fazanten"

Aquarel -"fazanten" - in passe partout en lijst , China 19e eeuw (scheurtje)
€ 60,00 / € 100,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 80,00 / € 130,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 30,00 / € 60,00 -
147

Fon Klement A'dam 1930

Een -Fon Klement A'dam 1930 - "Iris" boardsnede 50x50 cm gesign R.O. 9/75
€ 80,00 / € 150,00 -
149

"winterlandschap met roeier en molen"

Paneel olieverf -"winterlandschap met roeier en molen" - J Boddeus gesign r.o., 25x35 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
150

Larense school "moeder met 2 kinderen"

Olieverf op doek -Larense school "moeder met 2 kinderen"- 40x60 cm 20e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 -
154

achterglas schilderingen in lijst

Twee -achterglas schilderingen in lijst - 50x70 cm 18/19e eeuw onbekende meester
€ 400,00 / € 600,00 -
161

aquarel 19e eeuw

Een -aquarel 19e eeuw - "vechtende soldaten"
€ 120,00 / € 200,00 -
163

"La marquise", deze tekening heeft als voorbeeld c.q. studie gediend

Alexander Hugo Bakker Korf -"La marquise", deze tekening heeft als voorbeeld c.q. studie gediend
€ 300,00 / € 450,00 -
174

Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum

Drie ingekleurde pentekeningen - Peter Roovers 1902 1993 Heyen "vrouwelijk naakt" in een lijst init en datum
€ 25,00 / € 40,00 -