5

olieverf op triplex

Een olieverf op triplex "beuken" onduidelijk gesign. L.O. 40x60 cm ca

€ 20,00 / € 30,00 -
6

Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel

Een -Wim Bos "havengezicht" olieverf op paneel - sign. R.O. 32x27 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
14

olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen"

Een -olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen" - 43x22 cm "het witte muurtje" in lijst
€ 400,00 / € 600,00 -
19

olieverf op paneel "Mardi gras Paris"

Een -olieverf op paneel "Mardi gras Paris" - gesign onduidelijk witte Rathm, 30x38,5 cm

€ 400,00 / € 600,00 -
21

olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm

Een -olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm - 50x70 cm gesign. R.O. (halfvasten in Parijs)

€ 800,00 / € 1.200,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 40,00 / € 60,00 -
27

Toon Verplak; olieverf op doek

Een -Toon Verplak; olieverf op doek - 50x70 cm gesign. L.O. "zomer op Hollands meer" in fraaie lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
40

F Leonard; "pluimvee in landschap" olieverf op paneel

Een -F Leonard; "pluimvee in landschap" olieverf op paneel - 17x23 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
45

Arie Boers aquarel "morgenlicht"

€ 40,00 / € 60,00 -

Arie Boers aquarel "waterlandschap"

Een -Arie Boers aquarel "waterlandschap" - 26x42 cm gesign. R.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

€ 30,00 / € 45,00 -
80

L de Bruin "heideven"

Een -L de Bruin "heideven" - 30x40 cm in lijst gesign. R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -

H v. Lerven; "heidelandschap"

Een -H v. Lerven; "heidelandschap" - doek 30x40 cm in lijst
€ 50,00 / € 75,00 -
82

Jan van Delft; schilderij/doek 65x50 cm "stilleven met fruit op tinnen schaal"

Een -Jan van Delft; schilderij/doek 65x50 cm "stilleven met fruit op tinnen schaal" - gesign. L.O.
€ 450,00 / € 600,00 -
83

Jan van Delft; schilderij/doek 43x27 cm "geit in landschap met boerderijen"

Een -Jan van Delft; schilderij/doek 43x27 cm "geit in landschap met boerderijen"
€ 400,00 / € 500,00 -
84

Bakery group "Prandina" tafellamp scherm 76,5x30,5 cm vintage design

Een -Bakery group "Prandina" tafellamp scherm 76,5x30,5 cm vintage design - gemerkte op fitting achterkant en scherm
€ 60,00 / € 100,00 -
85

schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm

Een -schilderij op jute "bloemen in pot" 45x36 cm - Frans Kops 'Hertogenbosch 1916
€ 300,00 / € 450,00 -
89

schilderij; "bosgezicht met vee aan de Vordense beek" A.M. Gorter

Een -schilderij; "bosgezicht met vee aan de Vordense beek" A.M. Gorter - (toegeschreven) 29x38 cm samen met boekje AM Gorter
€ 200,00 / € 300,00 -
102

Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg"

Een -Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg" - 33x50 cm gesigneerd A.J. Pelsma
€ 100,00 / € 150,00 -
104

kleurets J Balthussen "schelpenvissers"

Een -kleurets J Balthussen "schelpenvissers" - ca 25x50 cm gesign. R.O. met potlood
€ 20,00 / € 30,00 -
117

Antoon Markus; "huisje aan het water"

Een -Antoon Markus; "huisje aan het water" - 50x80 cm in fraaie lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
122

Th van Wijngaarden; olieverf doek 50x65 cm ca gesign. L.O. 1874/1952 "moeder en dochter in interieur"

Een -Th van Wijngaarden; olieverf doek 50x65 cm ca gesign. L.O. 1874/1952 "moeder en dochter in interieur"
€ 400,00 / € 600,00 -
123

Rembrandt; vintage portret op de manier van

Een -Rembrandt; vintage portret op de manier van - 40x50 cm gesign. R.O. onduidelijk in lijst
€ 200,00 / € 300,00 -
146

T Offermans; olieverf op doek

Een -T Offermans; olieverf op doek - 42x55 cm in lijst "na de arbeid" gesign. R.O.
€ 300,00 / € 450,00 -
147

Dorus Arts; olieverf op board

Een -Dorus Arts; olieverf op board -= ca 50x60 cm in lijst gesigneerd R.O. "stilleven met kan, chiantifles en appelketel"
€ 150,00 / € 250,00 -