4

emaille plaque H Martinus

Een -emaille plaque H Martinus
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
5

Frans Hollaardt

Gouache -Frans Hollaardt - "haven Amsterdam" 40x50 cm gesign R.O. in lijst
€ 240,00 / € 400,00 € 0,00
11

woodblockprint van een Indische danseres

Een -woodblockprint van een Indische danseres - 30x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
44

"Rietgedekte boerenwoning met vee en figuren aan bos en water"

Olieverf op paneel -"Rietgedekte boerenwoning met vee en figuren aan bos en water" - 22x32 cm onduidelijk gesign R.O. 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
48

"bloemstilleven",

Hendrika Anna Doedijns - "bloemstilleven",- olieverf op doek 29x39 cm gesign
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
51

"meisje in venster"

Olieverf op (verdoekt) doek -"meisje in venster" - 60x70 cm N Henig
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
55

"molen met figuren aan de rivier"

JF van Deventer 1822/1886 Brussel/Amsterdam -"molen met figuren aan de rivier" - paneel, 35x50 cm gesign R.O.

€ 1.000,00 / € 1.500,00 € 0,00
56

"winterlandschap met schaatsers op het ijs"

Paul Wieggers 1962 - "winterlandschap met schaatsers op het ijs" - paneel, ca 50x70 cm gesign L.O. en achterop + brandmerk

€ 1.500,00 / € 2.500,00 € 0,00
70

William Philips

Gesigneerd -William Philips - "Martha" 50x60 cm
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
76

"notitie uit Bretagne"

Houtsnede -"notitie uit Bretagne" - 36x36 cm gesign L.O.
€ 140,00 / € 210,00 € 0,00

"koeien aan het water"

Olieverf op doek - "koeien aan het water" - ca 50x60 cm gesign l.o.
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
88

kleurgravure " 't groote aalmoeseniershuis op den Princegracht bij de Leidsche straat"

Antiek -kleurgravure " 't groote aalmoeseniershuis op den Princegracht bij de Leidsche straat"
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
94

schilderij op doek 48x32 "bloemen met siervaas met beeldjes op de voorgrond"

Georges Villa - schilderij op doek 48x32 "bloemen met siervaas met beeldjes op de voorgrond"
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
96

Marja van Elsberg

Gemengde techniek -Marja van Elsberg - "volumineus" , 64x92 cm gesigneerd MAR rechtsmidden
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
103

Corneille "les amis"

Litho -Corneille "les amis" - 16/200 en met potlood R.O. gesign en '87 in passe partout en lijst
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 80,00 / € 130,00 € 0,00
115

gesign R.O. 16,5x27 cm "straatje in Tanger"

Olieverf op eiken paneel -gesign R.O. 16,5x27 cm "straatje in Tanger"
€ 350,00 / € 500,00 € 0,00
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 30,00 / € 60,00 € 0,00
123

olieverf op doek "bloemenstal in Delft"

Jan Korthals -olieverf op doek "bloemenstal in Delft" - 28x38 cm, gesign R.O.
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
149

"winterlandschap met roeier en molen"

Paneel olieverf -"winterlandschap met roeier en molen" - J Boddeus gesign r.o., 25x35 cm
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
150

Larense school "moeder met 2 kinderen"

Olieverf op doek -Larense school "moeder met 2 kinderen"- 40x60 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
151

"polderlandschap"

Ets gesign r.o. 50x12 cm 101/150 - "polderlandschap"
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00