Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
3

Meissen porseleinen herderspaar in 2 prieel kandelaartjes

Een -Meissen porseleinen herderspaar in 2 prieel kandelaartjes - H 14 cm gemerkt en genummerd, 3x bloemetje manco
€ 200,00 / € 300,00 -
4

porseleinen Meissen 1870 cherubijn un me suffit

Een -porseleinen Meissen 1870 cherubijn un me suffit
€ 250,00 / € 400,00 -
6

porseleinen doosje met 2 portretten in medaillons en geschilderde guirlandes in goud, ca 5x7 cm

Eivormig -porseleinen doosje met 2 portretten in medaillons en geschilderde guirlandes in goud, ca 5x7 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
7

Italiaans 18e eeuwse figurines

Drie -Italiaans 18e eeuwse figurines - porselein gemerkt "gekroonde V"H 13 cm "aarde, lucht en water"
€ 150,00 / € 250,00 -
9

hummeltjes

€ 20,00 / € 30,00 -
22

Rosenthal studioline vaas

Een -Rosenthal studioline vaas - + fruitschaal op standring gesigneerd "Portanier"
€ 40,00 / € 60,00 -
32

Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard

Twee -Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard - H 26 L 24 cm, eind 19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -

antieke porseleinen mandjes met bloemdecor

Twee -antieke porseleinen mandjes met bloemdecor
€ 25,00 / € 40,00 -
40

famille rose Chinees porseleinen platte borden

Vier -famille rose Chinees porseleinen platte borden - W 23,5 cm met een decor van bloem guirlandes en boeket in centrum (minieme randchips) 18e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
41

famille rose Chinees porseleinen borden

Twee -famille rose Chinees porseleinen borden - met guirlandes in de rand en boeket in centrum, 18e eeuw W 21,5 cm
€ 75,00 / € 125,00 -
44

blauw en wit porseleinen borden

Twee -blauw en wit porseleinen borden - W 25 cm met floraal decor 18e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
57

celadon tabakspot met deksel

Een -celadon tabakspot met deksel
€ 30,00 / € 45,00 -
67

blauw glazen gehoekte flacon

Een -blauw glazen gehoekte flacon - met 835/1000 zilveren montuur, geblazen en zilveren dop
€ 80,00 / € 120,00 -
69

beeltenis van een beschermende moeder Gods

Een -beeltenis van een beschermende moeder Gods - Beeselse draak (Terraco) no EO17, hersteld
€ 10,00 / € 15,00 -
99

groen en rose Chinees porseleinen potpourri vazen

Twee -groen en rose Chinees porseleinen potpourri vazen - 18/19e eeuw met Frans metalen montering en 6 merk onder

€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
104

blanc de chine Quan Yin

Een -blanc de chine Quan Yin - zittend op een lotustroon, H 33 cm (vinger beschadigd)
€ 150,00 / € 250,00 -
107

blauw en wit porseleinen kom

Een -blauw en wit porseleinen kom - W 22 H 7,5 cm Japans, versierd met bloemen (rep)
€ 100,00 / € 150,00 -
117

blauw en wit aardewerk model wijnkoeler/cache pot

Een -blauw en wit aardewerk model wijnkoeler/cache pot - met ringoren Petrus Regout
€ 20,00 / € 30,00 -
119

terra cotta blauw glazuur figurine

Een -terra cotta blauw glazuur figurine - van een zittende Hotei

€ 20,00 / € 30,00 -
126

Rosenthal goudgerand serviesdeel

Een -Rosenthal goudgerand serviesdeel
€ 40,00 / € 60,00 -
132

Elzas serviesdeel

Een aardewerk -Elzas serviesdeel- terrine met onderschotel en vijf div. platte serveerschalen 18e eeuw (div. haarlijnen)
€ 150,00 / € 250,00 -
139

Chinees porseleinen dekselvaasjes

Drie -Chinees porseleinen dekselvaasjes - H 26 cm met vergulde leeuw op deksels en famille rose bloesemdecor
€ 300,00 / € 450,00 -
140

Kanton vaasjes

Twee -Kanton vaasjes - + Kanton dekselvaas H ca 25 cm div manco
€ 150,00 / € 250,00 -
141

tempelleeuw met jong

Polychroom - tempelleeuw met jong - Chinees
€ 30,00 / € 60,00 -
176

blauw en wit Chinees porseleinen serveerschaal

Een -blauw en wit Chinees porseleinen serveerschaal - met landschap decor, 18e eeuw 25x33 cm
€ 120,00 / € 200,00 -