Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
20

"knielende baadster"

Zsolnay? - "knielende baadster" - H ca 20 cm gemerkt Zn
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
23

Gouda plateel lotje

Een -Gouda plateel lotje - Regina, Eskaf, Plazuid, 4x div + bord
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
32

Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard

Twee -Griekse A gemerkte polychroom Delftse ruiters te paard - H 26 L 24 cm, eind 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00

antieke porseleinen mandjes met bloemdecor

Twee -antieke porseleinen mandjes met bloemdecor
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
40

famille rose Chinees porseleinen platte borden

Vier -famille rose Chinees porseleinen platte borden - W 23,5 cm met een decor van bloem guirlandes en boeket in centrum (minieme randchips) 18e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
41

ovaal Chinees pors bakje

Een -ovaal Chinees pors bakje - op 4 pootjes, 18e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
46

blauw en wit porseleinen kom

Een -blauw en wit porseleinen kom - met 4 merk met draakdecor 19/20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
60

blauw en wit Chinees porseleinen bordjes

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen bordjes - W 19,5 cm, 19e eeuw 1 miniem lijntje
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
64

Chinese imari theekop en schotel

Zes -Chinese imari theekop en schotel - + 5 divers theekop en schotel en wit porseleinen kom + 2 schoteltjes
€ 80,00 / € 120,00 € 0,00
67

blauw en wit Chinees porseleinen 19e eeuwse flacon/vaas

Een -blauw en wit Chinees porseleinen 19e eeuwse flacon/vaas - decor 2 draken in de wolken en 2 oren op ovale standring, H 26,5 cm
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
68

18e eeuwse imari scheerbekken

Een W 26 cm -18e eeuwse imari scheerbekken - met vaasdecor (rep)
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
71

blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuws bord

Driemaal -blauw en wit Chinees porseleinen 18e eeuws bord - met hek en tuindecor, W 23 cm
€ 70,00 / € 100,00 € 0,00
72

blauw en wit Chinees porseleinen bord

Tweemaal -blauw en wit Chinees porseleinen bord - met tuindecor, 18e eeuw, W 23 cm
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
75

donker glazuur aardewerk vaas

Gebr. Brouwer -donker glazuur aardewerk vaas - B&B gemerkt, gebruikssporen
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
77

vaas 747 solo decor

Goedewagen distel -vaas 747 solo decor - H 20,2 cm
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
79

gemerkte ivoor met blauw gedecoreerde vaas met art deco decor

Distel Amsterdam Holland -gemerkte ivoor met blauw gedecoreerde vaas met art deco decor - in blauw, H 24 W ca 23 cm
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
82

driedelig H 22 cm kaststel

Een -driedelig H 22 cm kaststel - Gouda plateel
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
83

Gouda plateel trompetvaas

Een -Gouda plateel trompetvaas - op ronde voet H 25 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
90

Royal dux aardewerk schelp

Een -Royal dux aardewerk schelp - met zittende jugendstil vrouwfiguur, H 26 cm, glazuur chips
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
92

aardewerk vaas

Een -aardewerk vaas - met gevlekte glazuur - ivoorkleur,. H 35 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00

Kanton porseleinen vaas

Grote -Kanton porseleinen vaas
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
116

imari borden Chinees 18e eeuw

Achtmaal -imari borden Chinees 18e eeuw - blad en goud decor (2x hersteld)
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
121

polychroom Delfts aardewerk knobbelvaas

Een -polychroom Delfts aardewerk knobbelvaas - Porceleine fles L.V.B. no 1541, H 38 cm
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
135

2 Franse 19e eeuwse siervazen

Stel van -2 Franse 19e eeuwse siervazen - met geschilderd decor van bloemen en gouden details, H 35 cm in brons montuur
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
137

porseleinen blauw witte borden

Vijfmaal -porseleinen blauw witte borden - Chinees Wanli, 17e eeuw, div haarlijn en rest, W 1x 26 en 4x 24 cm
€ 250,00 / € 400,00 € 0,00