Er is gezocht op "Porselein, aardewerk & steengoed." Stop met zoeken
1

keramische vogels

Twee -keramische vogels - gesign Katarina Briedittis Vietnam H 30 en 23 cm

€ 20,00 / € 30,00 -
2

Meissen porseleinen buste

Een -Meissen porseleinen buste - no 2764 gemerkt en genummerd, miniem chipje

€ 400,00 / € 600,00 -
3

Meissen porseleinen herderspaar in 2 prieel kandelaartjes

Een -Meissen porseleinen herderspaar in 2 prieel kandelaartjes - H 14 cm gemerkt en genummerd, 3x bloemetje manco
€ 400,00 / € 600,00 -
4

porseleinen Meissen 1870 cherubijn un me suffit

Een -porseleinen Meissen 1870 cherubijn un me suffit
€ 500,00 / € 750,00 -
7

Italiaans 18e eeuwse figurines

Drie -Italiaans 18e eeuwse figurines - porselein gemerkt "gekroonde V"H 13 cm "aarde, lucht en water"
€ 170,00 / € 250,00 -
8

ronde schotel

Limoges gegolfde -ronde-schotel- wit porselein met bisquit camee voorstelling in bodem W23.5 cm

€ 15,00 / € 30,00 -
9

knielende putty 's als dragertjes Meissen porselein

Drie -knielende putty 's als dragertjes Meissen porselein
€ 50,00 / € 75,00 -
13

19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"

Een -19e eeuwse kantonvaas _ met een decor van figuren, bloemen en vogels famille rose H 34 cm, herkomst "Borso"
€ 100,00 / € 150,00 -
15

porseleinen antieke figurine

Volkstedt -porseleinen antieke figurine - "dame met bloemenmand" 20 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
25

porseleinen beeld van een "Chinese man met vis"

Polychroom -porseleinen beeld van een "Chinese man met vis" - H 35 cm Herk Toko Tjiang Semarang met blindmerk
€ 20,00 / € 30,00 -
38

blauw en wit porseleinen borden

Twee -blauw en wit porseleinen borden - China 18e eeuw, met floraal decor gemerkt met dubb ring, W 24,5 cm
€ 120,00 / € 200,00 -

famille rose diepe porseleinen borden

Vijf -famille rose diepe porseleinen borden - met een decor van pioenen, W 22 cm China 18e eeuw (minieme randchip 1 bord)
€ 300,00 / € 450,00 -
40

famille rose Chinees porseleinen platte borden

Vier -famille rose Chinees porseleinen platte borden - W 23,5 cm met een decor van bloem guirlandes en boeket in centrum (minieme randchips) 18e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
41

famille rose Chinees porseleinen borden

Twee -famille rose Chinees porseleinen borden - met guirlandes in de rand en boeket in centrum, 18e eeuw W 21,5 cm
€ 150,00 / € 250,00 -

famille rose Chinees porseleinen kommen

Drie -famille rose Chinees porseleinen kommen - W 7 H 14,5 cm, 18e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
44

Twee -blauw en wit porseleinen borden - W 25 cm met floraal decor 18e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
57

Chinees porseleinen dekselvaasje

Miniatuur -Chinees porseleinen dekselvaasje - met vogel, vruchten en vlinder decor, H 10 cm 18e eeuw + 2 rolvaasjes (1x chips)
€ 60,00 / € 90,00 -
80

blauw en wit Chinees porseleinen schotel

Een -blauw en wit Chinees porseleinen schotel - W 28 cm met een decor van rots en planten
€ 80,00 / € 120,00 -

blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotel, divers decor

Vijf -blauw en wit Chinees porseleinen theekop en schotel, divers decor - 18e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
82

blauw en wit Chinees porseleinen achtkantige serveerschaaltjes

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen achtkantige serveerschaaltjes - decor rivierlandschap 20x28 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
83

fam rose bord

Een -fam rose bord - W 22,5 cm floraal decor 18re eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
94

div theekopjes met schoteltje

Twee -div theekopjes met schoteltje
€ 30,00 / € 45,00 -
95

ronde polychroom schotel, handgemaakt

Grote W 50 cm -ronde polychroom schotel, handgemaakt - en beschilderd met versiering van vogel figurines en bloemen
€ 60,00 / € 100,00 -
103

vierkante 19e eeuwse Japans imari schotels

Twee -vierkante 19e eeuwse Japans imari schotels - 27x27 cm met een mand decor
€ 90,00 / € 150,00 -
115

18e eeuws Frans porseleinen handbeschilderd eivormig beursje/doosje

Een -18e eeuws Frans porseleinen handbeschilderd eivormig beursje/doosje - H 8 cm 2 portretmedaillons onder kroontje
€ 400,00 / € 600,00 -