Er is gezocht op "Meubels & lampen." Stop met zoeken
10

Chinees snijwerk versierd opiumtafeltje

Een met -Chinees snijwerk versierd opiumtafeltje
€ 30,00 / € 45,00 -
16

bridgetafeltje met omkeerbaar blad

Mahonie -bridgetafeltje met omkeerbaar blad - bisinleg op 4 pootjes met kruisregel en lade in front
€ 120,00 / € 200,00 -
32

mahonie lage tafel

Ronde -mahonie lage tafel - op bijzondere poot
€ 20,00 / € 30,00 -
47

bronzen kroontje met 5 kaarshouders

Een -bronzen kroontje met 5 kaarshouders
€ 20,00 / € 30,00 -
50

hanglamp lantaarnmodel

Een -hanglamp lantaarnmodel - Ned. Indiƫ glas/koper
€ 30,00 / € 45,00 -
62

kinderstoeltje

Een beukenhouten -Wener (Thonet)- kinderstoeltje gemerkt "Fichel"

€ 30,00 / € 55,00 -
72

Mechelse kinder/poppen schommelstoel

Een -Mechelse kinder/poppen schommelstoel
€ 25,00 / € 40,00 -
84

geslepen spiegel in vergulde booglijst met snijwerk in top

Een -geslepen spiegel in vergulde booglijst met snijwerk in top - 95x62,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
90

schrijftafel met 2 klepbladen

Wortelnoten -schrijftafel met 2 klepbladen - en 2 laden, 19e eeuw, A.S.
€ 70,00 / € 150,00 -
113

grote trumeau met 2 gebogen klauwpoten

Mahonie gefineerde - grote trumeau met 2 gebogen klauwpoten - en grijs marmeren blad, Charles X ca 1820

€ 750,00 / € 1.000,00 -
125

driekantig pruikentafeltje

Mahonie -driekantig pruikentafeltje - op 3 gebogen pootjes, 18e eeuw
€ 220,00 / € 300,00 -
127

queridon op driekantig basement

Mahonie -queridon op driekantig basement - en geribde stam
€ 110,00 / € 150,00 -
130

Eiken kastje

Een tweedeurs -Eiken kastje- met glas in deurtjes op onderstel met vier pootjes
€ 60,00 / € 130,00 -
152

mahonie strak BM penant kastje

Een -mahonie strak BM penant kastje - 19e eeuw
€ 40,00 / € 90,00 -
154

speeltafeltje met opklapbaar blad

Mahonie - speeltafeltje met opklapbaar blad - op gebogen poten Q Anne, 18e eeuw
€ 250,00 / € 400,00 -
155

naaitafeltje op 4 poten

Mahonie -naaitafeltje op 4 poten - (waartussen een plateau) Q Anne ca 1760
€ 250,00 / € 400,00 -
156

grenen meidenkastje

Geloogd -grenen meidenkastje - BM met gecontourneerde deurpanelen en lade in top
€ 40,00 / € 90,00 -
157

dubbel gebogen vierladen commode

Eiken -dubbel gebogen vierladen commode - met gecontourneerd blad, ca 1760 Hollands
€ 150,00 / € 250,00 -
158

mahonie gefineerde trumeau met zwart marmeren blad

Klein model -mahonie gefineerde trumeau met zwart marmeren blad - Charles X, ca 1825
€ 350,00 / € 500,00 -
159

bank met empire rode stoffering

Mahonie gefineerde - bank met empire rode stoffering - Frans empire 1810
€ 440,00 / € 600,00 -
169

hanglamp met vergulde armen

Gegroeneerde -hanglamp met vergulde armen - Frans empire, ca 1810
€ 550,00 / € 800,00 -
182

tweearmige koperen kaarskroontjes

Twee elk -tweearmige koperen kaarskroontjes - hangend aan wandapliques verguld, 18e eeuw
€ 300,00 / € 400,00 -
183

grenen betaaltafel

Vierkante - grenen betaaltafel - (ingekort)
€ 100,00 / € 200,00 -
184

gestoken marrotttafel

Een -gemarmerde rijk gestoken marrottafel met wit geaderd blad - 17e eeuw

€ 3.500,00 / € 5.000,00 -
185

mandkroonluchter

Kristallen - mandkroonluchter - vierkant model ca 1800
€ 300,00 / € 450,00 -