Er is gezocht op "Meubels & lampen." Stop met zoeken
10

rijk bewerkte mahonie trumeau

Zeer -rijk bewerkte mahonie trumeau
€ 150,00 / € 250,00 -
16

wortelnoten vertico

Een -wortelnoten vertico
€ 60,00 / € 100,00 -
68

notenhouten cilinderbureautje

Een -notenhouten cilinderbureautje - Holl 19e eeuw op 4 gecannuleerde poten met een H regel
€ 300,00 / € 450,00 -
78

Koloniale bruidskist

Een -Koloniale bruidskist- model ledikantje, Div. houtsoorten
€ 20,00 / € 30,00 -
92

houten kist met druk snijwerk

Een -houten kist met druk snijwerk - Chinees 20e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
100

gobelinbankje 2 persoons

Een-gobelinbankje 2 persoons - met eiken frame
€ 100,00 / € 150,00 -
101

antiek eiken kruisvoet kabinetje

Een -antiek eiken kruisvoet kabinetje - met 2 laden onder 4 deurtjes op 4 poten met H regel en bronzen beslag
€ 400,00 / € 600,00 -
102

zwart met leder bekleed design bureau

Een -zwart met leder bekleed design bureau - met ladenblok en extensie + bijbehorende stoel, herkomst Bergers collectie uit 1988 ( Fl 13,000 bureau en Fl 4,000 stoel)
€ 300,00 / € 450,00 -
108

iepenhouten bibliotheekstoel

Een -iepenhouten bibliotheekstoel (trapje)
€ 60,00 / € 100,00 -
110

Keuken voorraad rek

Keuken voorraad rek beukenhout met aardewerk voorraad potten

€ 30,00 / € 50,00 -
116

mahoniehouten ronde tafel op barokke 3 poot

Een -mahoniehouten ronde tafel op barokke 3 poot
€ 40,00 / € 60,00 -
117

kunststof stripfiguur met verlichting

Een -kunststof stripfiguur met verlichting
€ 30,00 / € 45,00 -
118

zeldzaam fraaie eiken antieke kast

Een -zeldzaam fraaie eiken antieke kast - met bewerkte pilaren en poortdeuren en 2 laden in onderkast
€ 600,00 / € 900,00 -
134

18e eeuwse kussenkast met imposant postuur

Kapitaal meubel -18e eeuwse kussenkast met imposant postuur - fraai snijwerk rondom op gedrukte bolpoten

€ 600,00 / € 1.000,00 -
148

Notenhouten ovale salontafel ingekort

Een -Notenhouten ovale salontafel ingekort - op 4-poot, eind 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
159

Eiken 8

Een -Eiken 8-kantig bijzettafeltje - met snijwerk bolpoot met regelverbinding, Bretons 19e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
188

2 opaline lampvoeten met kap

Stel van -2 opaline lampvoeten met kap - en brons montuur
€ 80,00 / € 120,00 -
190

mahonie 3 laden commode

Een -mahonie 3 laden commode - met brons beslag empire
€ 220,00 / € 350,00 -
198

aardewerk lampvoetjes

Twee -aardewerk lampvoetjes - met geel en groen glazuur en kappen
€ 10,00 / € 15,00 -
201

18e eeuws eiken werktafeltje met klep en interieur

Een -18e eeuws eiken werktafeltje met klep en interieur - als bankje
€ 80,00 / € 120,00 -
202

smeedijzeren tafeltje met tegelblad

Een -smeedijzeren tafeltje met tegelblad - Delfts blauw 19e eeuw, 12 stuks
€ 120,00 / € 200,00 -
203

smeedijzeren tafeltje met 9 Delfts blauwe tegels in blad

Een -smeedijzeren tafeltje met 9 Delfts blauwe tegels in blad
€ 80,00 / € 120,00 -
213

industrieel design lampen

Twee zwart gelakte -industrieel design lampen- ca H50 cm met nieuwe bedrading 220v en nieuwe ophanging (2x)
€ 150,00 / € 200,00 -
236

eiken tafeltje met balusterpoten

Een -eiken tafeltje met balusterpoten - en zwarte biesinleg in blad
€ 20,00 / € 30,00 -
237

beukenhouten bureaustoel

Een -beukenhouten bureaustoel
€ 30,00 / € 45,00 -