Er is gezocht op "Meubels & lampen." Stop met zoeken
10

rijk bewerkte mahonie trumeau

Zeer -rijk bewerkte mahonie trumeau
€ 150,00 / € 250,00 -
16

wortelnoten vertico

Een -wortelnoten vertico
€ 60,00 / € 100,00 -
53

Japanse serie Pastoe tafel met 2 aanzetstukken T.U. 30

Cees Braakman -Japanse serie Pastoe tafel met 2 aanzetstukken T.U. 30
€ 150,00 / € 250,00 -
54

Japanse serie 6 eetkamerstoelen Pastoe SM 07

Cees Braakman -Japanse serie 6 eetkamerstoelen Pastoe SM 07
€ 150,00 / € 250,00 -
78

Koloniale bruidskist

Een -Koloniale bruidskist- model ledikantje, Div. houtsoorten
€ 20,00 / € 30,00 -
89

pianokruk gezwart hout

Antieke -pianokruk gezwart hout - met Dagobert zetel op verstelbare vierpoot met spinnenkop onder
€ 100,00 / € 150,00 -
95

18e eeuwse grenen boeren hoekkast

Een -18e eeuwse grenen boeren hoekkast
€ 60,00 / € 100,00 -
101

design spiegel

Geslepen -design spiegel - bestaande uit 3 delen, 83x80 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
102

zwart met leder bekleed design bureau

Een -zwart met leder bekleed design bureau - met ladenblok en extensie + bijbehorende stoel, herkomst Bergers collectie uit 1988 ( Fl 13,000 bureau en Fl 4,000 stoel)
€ 500,00 / € 750,00 -
107

ovale glazen tafel 250x110 met 6 zwart gelakte stoelen

Een -ovale glazen tafel 250x110 met 6 zwart gelakte stoelen - op brugvoet in 1988 gekocht voor ca Fl 7,500 (Bergers collectie)
€ 500,00 / € 750,00 -
116

Gispen design zitlamp

Een -Gispen design zitlamp - model "olifant" (lamp niet gemonteerd)
€ 100,00 / € 150,00 -
117

Herman Miller 60

Een -Herman Miller 60-er jaren vintage ronde tafel - met 4 stoelen zonder armlening no 935/147 en 2 stoelen met armleuning no 938/148 (gebruikssporen)

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
134

Chinese bruidskast , rood

Een -Chinese bruidskast , rood
€ 140,00 / € 200,00 -
135

Chinese houten gelakte rode kist

Een -Chinese houten gelakte rode kist
€ 40,00 / € 60,00 -
145

eikenhouten wapenstoel

Een -eikenhouten wapenstoel - met armleuningen en biezen zitting
€ 60,00 / € 100,00 -
148

Notenhouten ovale salontafel ingekort

Een -Notenhouten ovale salontafel ingekort - op 4-poot, eind 19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
157

Eikenhouten 4- deurs broodkast

Een -Eikenhouten 4-deurs broodkast - met rechthoekige panelen in de deuren, reconstructies, grensstreek ca 1700

€ 600,00 / € 800,00 -
159

Eiken 8 kantig bijzettafeltje

Een -Eiken 8-kantig bijzettafeltje - met snijwerk bolpoot met regelverbinding, Bretons 19e eeuw

€ 150,00 / € 250,00 -
163

18e eeuwse eiken ranken/kussenkast

Een -18e eeuwse eiken ranken/kussenkast - met fraai snijwerk en div houtsoorten, 2 deurs
€ 200,00 / € 300,00 -
167

grenen klepsecretaire met opstand

Een -grenen klepsecretaire met opstand - 18/19e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
173

geslepen 18e eeuwse spiegel in verguld houten lijst

Een -geslepen 18e eeuwse spiegel in verguld houten lijst - 28,5x165 cm, Louis Seize stijl
€ 200,00 / € 300,00 -
178

gebogen mahonie hoekkast

Een -gebogen mahonie hoekkast - 2 delen op elkaar, 18e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
180

eiken 2 deurs kast met cartouches in deuren

Een -eiken 2 deurs kast met cartouches in deuren - 18e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
188

2 opaline lampvoeten met kap

Stel van -2 opaline lampvoeten met kap - en brons montuur
€ 100,00 / € 150,00 -
191

moderne hanglamp

Een -moderne hanglamp - met 3 opaline kappen
€ 30,00 / € 45,00 -