Er is gezocht op "Koper, brons en overige metalen." Stop met zoeken
6

Perpetuum mobile Afrikaans bronsje

Een -Perpetuum mobile Afrikaans bronsje - H 25 cm "Acrobaten"
€ 15,00 / € 25,00 -
14

bronzen staande tempelleeuw

Een -bronzen staande tempelleeuw - H 12 L 13 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
43

gietijzeren haardplaat

Antieke -gietijzeren haardplaat - (scheur)
€ 40,00 / € 60,00 -
45

Bronzen Boeddha

Een -bronzen Boeddha - 19e eeuw Cambodja H 40 cm

€ 2.000,00 / € 3.000,00 -
51

Rusian bear Hemony bel

F Hemony me fecit 1563 opschrift zgn. -Rusian bear Hemony bel - H ca 20 cm gegoten vermoedelijk 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
54

koperen staande olielamp

Antieke -koperen staande olielamp - met dubbel reservoir en verstelbaar
€ 60,00 / € 100,00 -
63

vergulde kandelaren

Stel van -2 verguld bronzen 5 lichts kandelaren - de kaarsenkroon gedragen door vergulde Cupido op bol op ronde stam met vierkante voet, Frans empire, 18e eeuw, H 65 cm

€ 4.400,00 / € 6.000,00 -
68

Edward Gomanski

Een -Edward Gomanski-: bronzen sculptuur van een kievit gesign. E. Gomanski H33 cm op marmeren voet.
€ 400,00 / € 750,00 -
71

vergulde kandelaren

Twee -vergulde bronzen 2 lichts kandelaren - op rond basement waarop 2x staande engel met vleugels, Frans empire, ca 1805

€ 1.600,00 / € 2.500,00 -
79

vergulde cassolettes

Stel -vergulde cassolettes (siervazen met omkeerbare deksels tot kandelaarhouders) - rijk bewerkt met bokken als greep en zwanen in top, Frans empire, ca 1810

€ 2.400,00 / € 3.500,00 -
93

vergulde urnen

Stel -verguld bronzen urnen - rijk bewerkt op ronde stam en vierkante voet, Frans empire 1810, H 37 cm

€ 3.300,00 / € 4.500,00 -
191

grote tinnen penkandelaren op klauwpoten

Twee -grote tinnen penkandelaren op klauwpoten - Duits 18e eeuw H 75 cm ca
€ 220,00 / € 350,00 -
210

rood met geel koperen doofpot

Een -rood met geel koperen doofpot - Holland 19e eeuw
€ 22,00 / € 30,00 -
216

beschilderde kraantjeskan

Een -beschilderde kraantjeskan - met een decor van schapen en kooi
€ 25,00 / € 40,00 -
264

Wierrookbrander

Hsuan TE 1426/1427 -Wierrookbrander- brons H30 cm op voet, China Ming
€ 400,00 / € 700,00 -
265

bronzen opiumgewichtjes

Twee -bronzen opiumgewichtjes
€ 20,00 / € 40,00 -
266

bronzen kandelaartjes Z.A.

Twee -bronzen kandelaartjes Z.A. - op 3 pootjes in de vorm van 2 staande aapjes
€ 30,00 / € 60,00 -
312

rood koperen genagelde melkkan

Een -rood koperen genagelde melkkan
€ 10,00 / € 15,00 -
315

wijnfles opbergkooi

Een smeedijzeren wijnfles opbergkooi met slot en twee deuren (voor 200 flessen)

€ 150,00 / € 300,00 -
319

rood koperen beddenpan

Antieke - rood koperen beddenpan
€ 15,00 / € 25,00 -
330

art deco tinnen sigarenkistje

Een -art deco tinnen sigarenkistje - met houten binnenkistje
€ 15,00 / € 25,00 -
336

tinnen kandelaren op voluut poten

Twee -tinnen kandelaren op voluut poten - H 38 cm Duits
€ 25,00 / € 40,00 -
360

Voorraad blik

Een groen -Voorraad blik- met koperen appelketeltje en rood aardewerk bak met oor
€ 10,00 / € 25,00 -
376

A. Arson

Een antimony beeld -A. Arson- van een kievit op ovaal houten basement ca. H40 cm, gesign. A. Arson
€ 300,00 / € 450,00 -
390

staande brons

Bodisathva H 21 cm -staande brons
€ 60,00 / € 90,00 -