Er is gezocht op "Koper, brons en overige metalen." Stop met zoeken
49

bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet

Een -bronzen olielampje met schelp duimrust en portret in dek op ronde voet
€ 20,00 / € 30,00 -
68

17e eeuwse gietijzeren haardplaat

Een -17e eeuwse gietijzeren haardplaat - 76x35 cm intensief gebruikte staat
€ 50,00 / € 75,00 -
71

bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten

Een -bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten - op vierkant basement
€ 60,00 / € 120,00 -
115

tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel

Een -tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel - 19e eeuw (deukjes)
€ 100,00 / € 150,00 -
116

bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper

Een -bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper
€ 60,00 / € 100,00 -
128

Hollandse koperen kraantjeskan

Een -Hollandse koperen kraantjeskan - toegevoegd een tinnen kraantjeskan
€ 40,00 / € 60,00 -
139

messing "Joost mag het weten" app

Een -messing "Joost mag het weten" app - + geel koperen waterketeltje met theelicht
€ 20,00 / € 30,00 -
144

grote messing kwispedoor

Een -grote messing kwispedoor
€ 35,00 / € 50,00 -
158

ronde tinnen inktpot verstelbaar

Een -ronde tinnen inktpot verstelbaar - A Copier Noire Rouge
€ 60,00 / € 100,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon
€ 300,00 / € 450,00 -
209

Marcus van Ravenswaaij bronzen beeld van 2 verkooplieden

Een -Marcus van Ravenswaaij bronzen beeld van 2 verkooplieden - gesigneerd
€ 120,00 / € 200,00 -
245

tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw

Een -tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw - toegevoegd Hollandse aardappelbak met platte rand en roos keur, 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
246

antieke tinnen kinderpo met deksel

Een -antieke tinnen kinderpo met deksel
€ 30,00 / € 45,00 -
269

antieke geel koperen blaker met snuitschaar

Een -antieke geel koperen blaker met snuitschaar
€ 30,00 / € 45,00 -
275

messing 2 armige kandelaren

Twee -messing 2 armige kandelaren - H ca 35 cm op ronde voet
€ 30,00 / € 45,00 -
276

ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner

Een -ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner - + 2 stuks vee onderkant floraal en moeilijk leesbare Holl. Tekst op deksel
€ 80,00 / € 120,00 -
280

antieke groot model tinnen snavelkan

Een -antieke groot model tinnen snavelkan
€ 20,00 / € 30,00 -
302

tinnen boulliere

Een -tinnen boulliere
€ 20,00 / € 30,00 -
303

bijzondere tin/glas snotneus op voet

Een -bijzondere tin/glas snotneus op voet - + tinnen kandelaar
€ 20,00 / € 30,00 -
306

tinnen klepkannen

Twee -tinnen klepkannen - beide antiek
€ 30,00 / € 45,00 -
307

loden kunstwerkje

Een -loden kunstwerkje - + tinnen tafelklokje
€ 20,00 / € 30,00 -
315

blauwe vaasjes

Twee -blauwe vaasjes - H 20 cm + wit stenen Boeddha H 12 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
325

ovaal ajour gezaagde jardinière op voluutpootjes

Een -ovaal ajour gezaagde jardinière op voluutpootjes - met rood koperen binnenbak
€ 20,00 / € 30,00 -
326

rood koperen blokkenbak met gesmeed hengsel en poten

Een -rood koperen blokkenbak met gesmeed hengsel en poten
€ 20,00 / € 30,00 -
327

ronde koperen casserole op pootjes met deksel

Een -ronde koperen casserole op pootjes met deksel
€ 20,00 / € 30,00 -