Er is gezocht op "Klokken, horloges & uurwerken." Stop met zoeken

Franse antiek zgn. "haantjes comtoise"

Een -Franse antiek zgn. "haantjes comtoise"
€ 250,00 / € 400,00 -
41

Engelse staande klok 19e eeuw

Een -Engelse staande klok 19e eeuw - Thomas Hay Shrewburry H 225 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
103

Wessel zilveren 800/1000 zakhorloge

Een -Wessel zilveren 800/1000 zakhorloge
€ 20,00 / € 30,00 -
107

Warminck mahonie tafelklok

Een -Warminck mahonie tafelklok
€ 60,00 / € 100,00 -
121

tafelklokje in wortelnoten kastje

Een -tafelklokje in wortelnoten kastje - Warmink
€ 40,00 / € 60,00 -
129

eiken Amsterdamse school klok met slinger en bronzen wijzerplaat en cijfers

Een -eiken Amsterdamse school klok met slinger en bronzen wijzerplaat en cijfers
€ 150,00 / € 250,00 -
135

rosewood banjobarometer Engels

Een -rosewood banjobarometer Engels - 19e eeuw Spahn & Co Leighton
€ 100,00 / € 150,00 -
161

messing reiswekker ca 1850

Een -messing reiswekker ca 1850 - Mappings & Webb 1900 Paris, Eliot & Sons London, balansgang 1892 (m.s.)
€ 150,00 / € 250,00 -
168

Luikse klok ca 1800

Een -Luikse klok ca 1800 - Joseph Schmitz La Chapel
€ 100,00 / € 150,00 -
189

vergulde empire pendule

Een -vergulde empire pendule - zittend vrouwenfiguur met luit
€ 300,00 / € 450,00 -
191

George Booth Scotland staande klok

Een -George Booth Scotland staande klok - voor 1818
€ 300,00 / € 450,00 -
195

stoeltjesklok beschilderd met engelen

Een -stoeltjesklok beschilderd met engelen - en maanaanduiding
€ 250,00 / € 400,00 -
214

Eterna geel gouden horloge

Een -Eterna 585/1000 geel gouden horloge met gevlochten band - ca 45,50 gr

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
238

Citizen herenpolshorloge met flexband, goudkleur

Een -Citizen herenpolshorloge met flexband, goudkleur - Saphire WR 50
€ 20,00 / € 30,00 -
262

rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (ure

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (ure

€ 4.000,00 / € 6.000,00 -
282

Regal quartz dameshorloge

Een -Regal quartz dameshorloge - kleur geel goud met 8 geslepen steentjes op schouder, gebruikt
€ 30,00 / € 45,00 -
289

driedelig marmeren klokkenstel

Een -driedelig marmeren klokkenstel - in Lodewijkstijl met geƫmailleerde wijzerplaat (soldaat in top vastschroeven)
€ 200,00 / € 300,00 -
293

Engelse staande klok in eiken kast 19e eeuw

Een -Engelse staande klok in eiken kast 19e eeuw
€ 150,00 / € 250,00 -
339

regulateurklokje

Een -regulateurklokje
€ 30,00 / € 45,00 -
342

klein model staartklokje in eiken kast met maanaanduiding

Een -klein model staartklokje in eiken kast met maanaanduiding
€ 35,00 / € 50,00 -
344

klein model staartklokje in noten kast

Een -klein model staartklokje in noten kast - met maanaanduiding en atlas in top
€ 40,00 / € 60,00 -
417

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw

Een -Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw - met houten poppen
€ 80,00 / € 120,00 -
462

Junghans vintage 60er jaren klok met slinger

Een -Junghans vintage 60er jaren klok met slinger - en staafgewichten
€ 30,00 / € 45,00 -
468

Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia

Een -Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia
€ 240,00 / € 300,00 -
477

Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm

Een -Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm
€ 240,00 / € 300,00 -