Er is gezocht op "Klokken, horloges & uurwerken." Stop met zoeken

Franse antiek zgn. "haantjes comtoise"

Een -Franse antiek zgn. "haantjes comtoise"
€ 125,00 / € 200,00 -
57

verguld bronzen figurale pendule Louis Fillippe ca 1840

Een -verguld bronzen figurale pendule Louis Fillippe ca 1840 - allegorische voorstelling van kunst, verzilverde wijzerplaat, uurwerk met slag op bel met slinger
€ 350,00 / € 500,00 -
79

vergulde Franse pendule met 2 gevleugelde putty's in top

Een -vergulde Franse pendule met 2 gevleugelde putty's in top - en emaille plaques en wijzerplaat
€ 300,00 / € 450,00 -
121

groot 3 delig composiet klokkenstel met beelden van Rubens en Rembrandt

Een -groot 3 delig composiet klokkenstel met beelden van Rubens en Rembrandt - zittende figuren naast klok op zwart marmeren voet
€ 150,00 / € 250,00 -
135

rosewood banjobarometer Engels

Een -rosewood banjobarometer Engels - 19e eeuw Spahn & Co Leighton
€ 50,00 / € 75,00 -
153

Longines damespolshorloge

Een -Longines damespolshorloge
€ 50,00 / € 75,00 -
161

messing reiswekker ca 1850

Een -messing reiswekker ca 1850 - Mappings & Webb 1900 Paris, Eliot & Sons London, balansgang 1892 (m.s.)
€ 120,00 / € 200,00 -
168

Luikse klok ca 1800

Een -Luikse klok ca 1800 - Joseph Schmitz La Chapel
€ 100,00 / € 150,00 -
189

vergulde empire pendule

Een -vergulde empire pendule - zittend vrouwenfiguur met luit
€ 150,00 / € 250,00 -
191

George Booth Scotland staande klok

Een -George Booth Scotland staande klok - voor 1818
€ 150,00 / € 250,00 -
195

stoeltjesklok beschilderd met engelen

Een -stoeltjesklok beschilderd met engelen - en maanaanduiding
€ 125,00 / € 200,00 -
214

Eterna 585/1000 geel gouden horloge met gevlochten band

Een -Eterna 585/1000 geel gouden horloge met gevlochten band - ca 45,50 gr

€ 1.500,00 / € 2.500,00 -
225

"Garonne" stalen herenpolshorloge

Een -"Garonne" stalen herenpolshorloge - in originele doos
€ 40,00 / € 60,00 -
227

Bouchard herenpolshorloge met 585/1000 geel gouden kast en lederen band

Een -Bouchard herenpolshorloge met 585/1000 geel gouden kast en lederen band
€ 150,00 / € 250,00 -
262

rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (ure

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (uren) en Arabische cijfers (munteenheden) gegraveerd de vergulde binnenplaat bevat gebogen plaat met signatuur Gerard Broese Zwol datum, seconde Atlas in top met bazuin blazende Victorien, de klok zal ca 1740 gemaakt zijn zie complete beschrijving

€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
281

verbronsde mantelklok met beeld van zittende vrouw en zwart marmeren basement

Een -verbronsde mantelklok met beeld van zittende vrouw en zwart marmeren basement
€ 110,00 / € 160,00 -
282

Regal quartz dameshorloge

Een -Regal quartz dameshorloge - kleur geel goud met 8 geslepen steentjes op schouder, gebruikt
€ 30,00 / € 45,00 -
289

driedelig marmeren klokkenstel

Een -driedelig marmeren klokkenstel - in Lodewijkstijl met geƫmailleerde wijzerplaat (soldaat in top vastschroeven)
€ 120,00 / € 200,00 -
293

Engelse staande klok in eiken kast 19e eeuw

Een -Engelse staande klok in eiken kast 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
339

regulateurklokje

Een -regulateurklokje
€ 30,00 / € 45,00 -
347

eiken bimbamklok

Een -eiken bimbamklok - 60 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
350

eiken bimbamklok

Een -eiken bimbamklok - 75 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
353

marmeren pendule 41x35 cm

Een -marmeren pendule 41x35 cm - 1x wijzer los + scharnier defect
€ 60,00 / € 100,00 -
367

Schats; klokje onder stolp

Een -Schats; klokje onder stolp
€ 20,00 / € 30,00 -
411

stationsklok

Een 60er jaren stationsklok

€ 35,00 / € 50,00 -