Er is gezocht op "Boeken, kaarten & postzegels." Stop met zoeken
137

19e eeuwse Engelse bijbel

Een -19e eeuwse Engelse bijbel
€ 20,00 / € 30,00 -
283

Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897

Lot -Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897 - Den Haag WP v. Stockum & zoon

€ 60,00 / € 100,00 -
376

plaatjesalbum

Een -plaatjesalbum- oud Hollandse en moderne meesters Stearine Kaarsen fabriek Gouda met 43 plaatjes achter vloeipapier
€ 10,00 / € 15,00 -
449

€ 100,00 / € 150,00 -
450

jubileumuitgave "Andreas atlas"

Een -jubileumuitgave "Andreas atlas" - beschadigingen kopse kanten van de rug, 5e editie handatlas Duits
€ 50,00 / € 75,00 -
510

lotje fraaie boekwerken

Een -lotje fraaie boekwerken
€ 20,00 / € 30,00 -
560

klein lot 19e eeuwse wetboeken

Een -klein lot 19e eeuwse wetboeken - + 2 religieuze boekwerkjes met zilveren slotjes
€ 20,00 / € 30,00 -
569

standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij"

Het -standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij" - gebr. Cohen Nijmegen/Arnhem
€ 30,00 / € 45,00 -
611

fraai lot boeken art nouveaux

Een -fraai lot boeken art nouveaux
€ 20,00 / € 30,00 -
693

statenbijbeltje + het boek der psalmen 1x zilveren slot

Een -statenbijbeltje + het boek der psalmen 1x zilveren slot - + mooi lot meest Brabantse landkaarten
€ 30,00 / € 45,00 -
722

mappen met ansichten alle afb. van kerken

Vier -mappen met ansichten alle afb. van kerken
€ 30,00 / € 45,00 -
723

oude plaatjesboeken "scheepvaart"

Vier -oude plaatjesboeken "scheepvaart"
€ 15,00 / € 25,00 -
724

album "Turmac" zijtjes

Een -album "Turmac" zijtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
725

album ansichten Nederland ca 120 stuks

Een -album ansichten Nederland ca 120 stuks
€ 15,00 / € 25,00 -
772

A Durer; "die bibel" met houten kaft

Een -A Durer; "die bibel" met houten kaft
€ 30,00 / € 45,00 -
776

Charles Dickens compleet in cassette

Een -Charles Dickens compleet in cassette - + Couperus compl. In cass.
€ 20,00 / € 30,00 -
805

175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.

Lot -175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.
€ 50,00 / € 75,00 -
949

plaatjesalbums Jac. P. Thijssen e.a.

Vijf -plaatjesalbums Jac. P. Thijssen e.a. - toegevoegd Rien Poortvliet "te hooi en te gras"
€ 5,00 / € 10,00 -
978

eenmalig lot boeken; Herman Brood

Een -eenmalig lot boeken; Herman Brood
€ 50,00 / € 75,00 -
979

lot boeken o.a. kunst

Een -lot boeken o.a. kunst
€ 20,00 / € 30,00 -
1078

lot bijzondere uitgaven over kampen en oorlog

Een -lot bijzondere uitgaven over kampen en oorlog - + bijlage 12 1934 ":het toekomstig leven" + div.
€ 10,00 / € 15,00 -
1095

mooi lot boeken meest maritiem

Een -mooi lot boeken meest maritiem
€ 20,00 / € 30,00 -
1100

Japanse naslagwerken Japanse kunst

Twee -Japanse naslagwerken Japanse kunst - (in Japanse taal)
€ 20,00 / € 30,00 -
1102

opbergbak met veelal postfris zegels en kaarten Nederland en Zweden

Een -opbergbak met veelal postfris zegels en kaarten Nederland en Zweden
€ 15,00 / € 25,00 -
1105

Auschwitz fotoboek + boeken de Jordaan en oldtimers

Een -Auschwitz fotoboek + boeken de Jordaan en oldtimers - + 2 mappen legendarische atlastreinen
€ 20,00 / € 30,00 -