Logo

Catalogus

Er is gezocht op "Boeken, kaarten & postzegels." Stop met zoeken
Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
137

19e eeuwse Engelse bijbel

Een -19e eeuwse Engelse bijbel
Boeken, kaarten & postzegels
€ 10,00 / € 15,00 -
245

album postzegels Nederland

Een -album postzegels Nederland
Boeken, kaarten & postzegels
€ 5,00 / € 10,00 -
449

19e eeuwse Engelse bijbel, fraai exemplaar met vergulde sloten

Een -19e eeuwse Engelse bijbel, fraai exemplaar met vergulde sloten
Boeken, kaarten & postzegels
€ 100,00 / € 150,00 -
450

jubileumuitgave "Andreas atlas"

Een -jubileumuitgave "Andreas atlas" - beschadigingen kopse kanten van de rug, 5e editie handatlas Duits
Boeken, kaarten & postzegels
€ 50,00 / € 75,00 -
483

Lapullei Madaurensis opera omnia quae extant emendata & auto 1588

Een -Lapullei Madaurensis opera omnia quae extant emendata & auto 1588
Boeken, kaarten & postzegels
€ 200,00 / € 300,00 -
484

Francici Tloeti e societ iesv SRE presbyteri cardonalis editione 1633

Een -Francici Tloeti e societ iesv SRE presbyteri cardonalis editione 1633
Boeken, kaarten & postzegels
€ 200,00 / € 300,00 -
510

lotje fraaie boekwerken

Een -lotje fraaie boekwerken
Boeken, kaarten & postzegels
€ 20,00 / € 30,00 -
552

histiriae Gelricae libri 14 uit 1649, compleet werk met 5 kaarten, 4 platte gronden en 2 portretten

Een -histiriae Gelricae libri 14 uit 1649, compleet werk met 5 kaarten, 4 platte gronden en 2 portretten


Boeken, kaarten & postzegels
€ 800,00 / € 1.200,00 -
553

pandectae justinianeae tomus secundus, boek uit 1782

Een -pandectae justinianeae tomus secundus, boek uit 1782
Boeken, kaarten & postzegels
€ 60,00 / € 100,00 -
554

Nederlandsche historien 1882 deel 5 en 6

Lot -Nederlandsche historien 1882 deel 5 en 6 - + alte eisenwerke in Schlesien und Mahren + Jap. Aquarellen (alle boeken schade)
Boeken, kaarten & postzegels
€ 20,00 / € 30,00 -
569

standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij"

Het -standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij" - gebr. Cohen Nijmegen/Arnhem
Boeken, kaarten & postzegels
€ 30,00 / € 45,00 -
580

Dante "le enfer" met illustraties van Gustave Doré

Een -Dante "le enfer" met illustraties van Gustave Doré - en "le prugatoire" 2 19e eeuwse boeken
Boeken, kaarten & postzegels
- -
666

kookboekje 19/20e eeuw in Nederlandse taal

Een -kookboekje 19/20e eeuw in Nederlandse taal
Boeken, kaarten & postzegels
€ 10,00 / € 15,00 -
723

oude plaatjesboeken "scheepvaart"

Vier -oude plaatjesboeken "scheepvaart"
Boeken, kaarten & postzegels
€ 15,00 / € 25,00 -
772

A Durer; "die bibel" met houten kaft

Een -A Durer; "die bibel" met houten kaft
Boeken, kaarten & postzegels
€ 30,00 / € 45,00 -
776

Charles Dickens compleet in cassette

Een -Charles Dickens compleet in cassette - + Couperus compl. In cass.
Boeken, kaarten & postzegels
€ 20,00 / € 30,00 -
781

mappen vol 1e dagblad Sonderpostwertzeichen en jahreskarten 1980/90

Twee -mappen vol 1e dagblad Sonderpostwertzeichen en jahreskarten 1980/90
Boeken, kaarten & postzegels
€ 30,00 / € 45,00 -
784

Nieuwe kaart van het Graafschap Zeeland, boek uit 1975

Een -Nieuwe kaart van het Graafschap Zeeland, boek uit 1975 - + Koninkrijk der Nederlanden J.L. Terwen
Boeken, kaarten & postzegels
€ 40,00 / € 80,00 -
831

alle werken van "Flavius Josephus" deel 1 en 8 1783

Lot -alle werken van "Flavius Josephus" deel 1 en 8 1783 - toegevoegd 8 div. 19e eeuwse boeken
Boeken, kaarten & postzegels
€ 50,00 / € 75,00 -
841

Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland, jaargang 1970 bis 1998 in originele map

Een -Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland, jaargang 1970 bis 1998 in originele map - mint penningen ca 120 stuks
Boeken, kaarten & postzegels
€ 120,00 / € 200,00 -
842

Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland Bundeslander satzen

Een -Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland Bundeslander satzen - mint penningen ca 120 stuks
Boeken, kaarten & postzegels
€ 120,00 / € 200,00 -
908

album België, Davos compl.

Een -album België, Davos compl.
Boeken, kaarten & postzegels
€ 250,00 / € 400,00 -
909

album België, Davos compl.

Een -album België, Davos compl.
Boeken, kaarten & postzegels
€ 200,00 / € 300,00 -
921

Davo boek no. 3 1970t/m 1983

Een -Davo boek no. 3 1970t/m 1983
Boeken, kaarten & postzegels
€ 20,00 / € 30,00 -
922

Davo boek no. 5 deel 1; 2000 t/m 2003

Een -Davo boek no. 5 deel 1; 2000 t/m 2003 - + Davo boek no. 5 deel 2; 2004 t/m 2007
Boeken, kaarten & postzegels
€ 20,00 / € 30,00 -
Register veilinghouder