3x Joan van Steijn

Aquarel -3x Joan van Steijn - allen 20e eeuw Hollandse waterlandschappen, 30x35 cm gesign

Verwachte opbrengst € 10,00 / € 15,00
Nummer 1233

Veiling voor deze kavel is gesloten.