H Bos "schepen met maanverlichte bergen aan de kust" olieverf op doek

Een -H Bos "schepen met maanverlichte bergen aan de kust" olieverf op doek - 40x55 cm gesigneerd R.O.

Verwachte opbrengst € 300,00 / € 450,00
Nummer 608

Veiling voor deze kavel is gesloten.