Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp"

Litho -Jan Sierhuis 48/190 "zittend op een stoel onder lamp" - gesign en ingelijst

Verwachte opbrengst € 10,00 / € 15,00
Nummer 511

Veiling voor deze kavel is gesloten.