Peres gesign. L.O. olieverf op paneel

Een -Peres gesign. L.O. olieverf op paneel - ca 20x30 cm "een flirt met de meester" in verguld lijstje, 19e eeuw

Verwachte opbrengst € 60,00 / € 100,00
Nummer 127

Veiling voor deze kavel is gesloten.