antieke pendule onder stolp

Een -antieke pendule onder stolp - 19e eeuws Frans vuur verguld (stolp kaduuk)

Verwachte opbrengst € 350,00 / € 500,00
Nummer 67
Categorie Klokken, horloges & uurwerken

Veiling voor deze kavel is gesloten.