835/1000 zilveren houder voor ovale blauwglazen schaal

Een -835/1000 zilveren houder voor ovale blauwglazen schaal - ca 16x24x6 cm in Louis Seizestijl jaarletter m 1922 mstr JvB of 3vB J van Berkum?, ca 292 gr

Verwachte opbrengst € 200,00 / € 300,00
Nummer 66
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.