Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek

Een -Jan Knikker junior 1911/1990; olieverf op doek 70x50 cm gesign. R.O. "bloemenmarkt": zonder lijst

Verwachte opbrengst € 300,00 / € 450,00
Nummer 58

Veiling voor deze kavel is gesloten.