aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

Een -aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht" - gesigneerd en 1978 ca 60x45 cm in lijst

Verwachte opbrengst € 140,00 / € 200,00
Nummer 22

Veiling voor deze kavel is gesloten.