figurines Frankrijk/België

Twee -figurines Frankrijk/België - 1 voetje gelijmd 19e eeuw H 22 cm polychroom

Verwachte opbrengst € 35,00 / € 50,00
Nummer 20

Veiling voor deze kavel is gesloten.