Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt

Een -Delfts polychroom zoutvaatje figurines in klederdracht VR gemerkt - (hoed gechipt) 20e eeuw Portugal

Verwachte opbrengst € 20,00 / € 30,00
Nummer 19

Veiling voor deze kavel is gesloten.