ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"

Een -ets Roodenburg gesigneerd met potlood uit 1928 "Delftse vaart Rotterdam"

Verwachte opbrengst € 30,00 / € 45,00
Nummer 18

Veiling voor deze kavel is gesloten.