835/1000 zilveren geboortelepel

Een -835/1000 zilveren geboortelepel - gebr Niekerk Schoonhoven 1943 kantoor M jaarletter d. 1963

Verwachte opbrengst € 60,00 / € 100,00
Nummer 39
Veiling JUNI VEILING 2021
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.