zilveren 835/1000 huwelijkslepel

Een -zilveren 835/1000 huwelijkslepel - mstr v.d. M. en jaarletter 1867

Verwachte opbrengst € 120,00 / € 200,00
Nummer 38
Veiling JUNI VEILING 2021
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.