Gustac Klimt vaas

Artius orbis -Gustac Klimt vaas - uitgevoerd en gemerkt door Goebel 2e helft 20e eeuw H 60 cm (barst)

Verwachte opbrengst € 40,00 / € 60,00
Nummer 1217
Veiling september 2020
Categorie Glas & kristal

Veiling voor deze kavel is gesloten.