aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

Een -aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht" - gesigneerd en 1978 ca 60x45 cm in lijst

Huidig bod € 280,00
Verwachte opbrengst € 400,00 / € 600,00
Nummer 22
Veiling september 2020

Veiling voor deze kavel is gesloten.