aquarel Gerrit Neven 1939

Een -aquarel Gerrit Neven 1939 - "nevelige ochtend" 32x22 cm gesigneerd L.O. herkomst collectie vrede en rijkdom galerie

Huidig bod € 90,00
Verwachte opbrengst € 200,00 / € 300,00
Nummer 14
Veiling september 2020

Veiling voor deze kavel is gesloten.