bronzen liggend leeuwtje op marmeren basement

Een -bronzen liggend leeuwtje op marmeren basement - met drukknopje 7x11x6 cm, niet gesigneerd

Verwachte opbrengst € 30,00 / € 45,00
Nummer 22
Veiling veiling september 2019
Categorie Koper, brons en overige metalen

Veiling voor deze kavel is gesloten.