emaille plaque

Een -emaille plaque - 5x6 cm Frankrijk 19e eeuw, romantische voorstelling, herkomst kunsthandel Borzo

Verwachte opbrengst € 50,00 / € 75,00
Nummer 2
Veiling maart 2019
Categorie Koper, brons en overige metalen

Veiling voor deze kavel is gesloten.