blauw en wit porseleinen borden

Twee -blauw en wit porseleinen borden - China 18e eeuw, met floraal decor gemerkt met dubb ring, W 24,5 cm

Verwachte opbrengst € 120,00 / € 200,00
Nummer 38
Veiling december 2018

Veiling voor deze kavel is gesloten.