zilveren briefopener met drakenmotief

Een -zilveren briefopener met drakenmotief - en jade handvat, Chinees 20e eeuw

Verwachte opbrengst € 30,00 / € 45,00
Nummer 33
Veiling december 2018
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.