Italiaans 18e eeuwse figurines

Drie -Italiaans 18e eeuwse figurines - porselein gemerkt "gekroonde V"H 13 cm "aarde, lucht en water"

Verwachte opbrengst € 170,00 / € 250,00
Nummer 7
Veiling december 2018

Veiling voor deze kavel is gesloten.