olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm

Een -olieverf op doek; "Mi caréme Paris" witte Rathm - 50x70 cm gesign. R.O. (halfvasten in Parijs)

Verwachte opbrengst € 800,00 / € 1.200,00
Nummer 21
Veiling december 2022

Veiling voor deze kavel is gesloten.