T Offermans; olieverf op doek

Een -T Offermans; olieverf op doek - 42x55 cm in lijst "na de arbeid" gesign. R.O.

Verwachte opbrengst € 300,00 / € 450,00
Nummer 146
Veiling veiling spetember 2022

Veiling voor deze kavel is gesloten.