Toon Verplak; olieverf op doek

Een -Toon Verplak; olieverf op doek - 50x70 cm gesign. L.O. "zomer op Hollands meer" in fraaie lijst

Verwachte opbrengst € 300,00 / € 450,00
Nummer 27
Veiling veiling spetember 2022

Veiling voor deze kavel is gesloten.