olieverf op doek J.M.W. Kessler "vissers in bootje op de plas"

Een -olieverf op doek J.M.W. Kessler "vissers in bootje op de plas" - 50x70 cm gesigneerd L.O.

Verwachte opbrengst € 75,00 / € 125,00
Nummer 1142

Veiling voor deze kavel is gesloten.