olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen"

Een -olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen" - 30x40 cm

Verwachte opbrengst € 60,00 / € 100,00
Nummer 762

Veiling voor deze kavel is gesloten.