gouache "ezeltje" gesign. R.O. onduidelijk

Een -gouache "ezeltje" gesign. R.O. onduidelijk - 32x26 cm 20e eeuw

Verwachte opbrengst € 60,00 / € 100,00
Nummer 564

Veiling voor deze kavel is gesloten.