19e eeuwse Engelse bijbel, fraai exemplaar met vergulde sloten

Een -19e eeuwse Engelse bijbel, fraai exemplaar met vergulde sloten

Verwachte opbrengst € 100,00 / € 150,00
Nummer 449
Categorie Boeken, kaarten & postzegels

Veiling voor deze kavel is gesloten.