Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte"

Een -Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte" - polychroom ontwerp Willem Süs 20e eeuw

Verwachte opbrengst € 40,00 / € 60,00
Nummer 139

Veiling voor deze kavel is gesloten.