zilveren yat/jat 19e eeuw

Een -zilveren yat/jat 19e eeuw - L 30 cm gestempeld 1812 gewicht ca 41 gr

Verwachte opbrengst € 150,00 / € 250,00
Nummer 131
Categorie Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd

Veiling voor deze kavel is gesloten.