Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg"

Een -Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg" - 33x50 cm gesigneerd A.J. Pelsma

Verwachte opbrengst € 200,00 / € 300,00
Nummer 102

Veiling voor deze kavel is gesloten.