polychroom Delftse koetjes

Twee -polychroom Delftse koetjes - H 8,5 en 10 cm, A.R. gemerkt

Verwachte opbrengst € 60,00 / € 100,00
Nummer 33

Veiling voor deze kavel is gesloten.