Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden

Twee -Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden - H 23 L 23 cm, div. knabbels en rep.

Verwachte opbrengst € 100,00 / € 150,00
Nummer 24

Veiling voor deze kavel is gesloten.