polychroom LPK gemerkte Delftse koeien

Twee -polychroom LPK gemerkte Delftse koeien - H 12 en 9 cm

Verwachte opbrengst € 100,00 / € 150,00
Nummer 23

Veiling voor deze kavel is gesloten.